Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek a bűntudat ellen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a bűntudat ellen, ha nőként fiatalabb szexpartnerem van?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok és egy éve ismerek egy srácot, ő most 18 éves. Sok tanácsot adtam neki, ő is jó hatással volt rám. Nagyon jól kijövünk. Pár hónapja feküdtem le vele először, akkor megegyeztünk, hogy csak szexkapcsolatunk lesz. Nagyon jól érzem magam vele, titkon izgat is, hogy ennyivel fiatalabb, de néha mégis bűntudatom van miatta.
2018. aug. 31. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen, most vagy fiatal, most éld ki magad! Az lenne a ciki, ha 15 éves lenne. Ha mindkettötöknek oké a korkülönbség, akkor nincs probléma.
2018. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te.isfiatal vagy. Mi a baj azzal, ha két fiatal szexel? 😁
2018. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod. Nem okozol kárt vele senkinek. Ha nem lenne felnőtt vagy mondjuk egy 18 éves ló lenne akkor kéne, hogy bűntudatot érezz.
2018. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 miatyánk, három üdvölégy és persze ne felejtsd el a perselypénzt se, így megy ez nem?
2018. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom dicsekedni jöttél hogy 11 évvel fiatalabb pasid van.
2018. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A baratnom 10 evvel idosebb nalam. Na es ?
2018. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!