Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm megcsalt vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt vagy paranoiás lennék?

Figyelt kérdés

Hétvégén a barátnőivel bulizott, későn ért haza, egyből a fürdőbe ment zuhanyozni majd ledőlt aludni. Másnap mikor hajnalban kimentem a fürdőbe akkor láttam hogy a bugyija leesett a mosógép és a fal közé. Kivettem és feltűnt hogy rá van száradva valami. Mivel pasiból vagyok tudom milyen a sperma... és ez annak tűnt. Tudom van a nőknek természetes nedve de ez attól jóval több volt. De ezt mégis hogy hozzam fel neki? Ha tévedek balhé lesz belőle, ha viszont igazam van simán le is tagadhatja.

F 28


2020. jan. 28. 08:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#16

Ha a srác beleelevez a lanyba az meg van hogy egy napig jon (gravitacio). Akkkr is ha mosakszik utana a lany

2020. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
A noi nedv csomo fele allagu, szinu, szagu. Nem hinnem, hogy megcsalt es olyan felelotlen, hogy meg egy idegen spermajat is magaba engedne. Kizart..
2020. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi, kamu a kérdés :) Privátban elküldte a képet a bugyiról. Csak egy unatkozó srác, aki fogott egy női bugyit és ráélvezett. Nem kell elhinni a sztorit :)
2020. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez van öregem

Megcsaltak

2020. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a kép is, teljesen egyértelmű, hogy kamu a kérdés :)


[link]

2020. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 kisördög1 ***** válasza:
52%
Ezt már sose tudod meg...
2020. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!