Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon Megcsalt a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Megcsalt a barátom?

Figyelt kérdés
Régen a kapcsolatunk kezdetekor még a “hagyományos” szopást részesítette előnyben, azaz kapjam be, majd csianljam az elejétől fogva míg el nem megy. De az utóbbi időben olyan új dolgokat kért az ágyban amik miatt elkezdtem aggódni. Persze ebben az is közrejátszik, hogy a gyerek és a munka miatt nem vagyunk annyiszor együtt és a minőségi együttlétek száma is csökkent. Ezt tudtam is, de ő is sokszor panaszkodott. Egyébként havonta 2-3 alkalommal van szex, de nagyon rövid ideig tart. Aztán mikor megvan akkor szokta kérni hogy kenyeztessem kicsit, amikor van kedvem megteszem, es az egyik ilyen alkalommal kérte hogy csak nyaljam inkább, ne kapjam be. Namost mivel azóta mindig így kell csinálni, rákérdeztem, de azt mondta nincs senkije, ez meg csak úgy eszébe jutott, hogy kipróbálná, es ezért mondta. Ja es az egészhez az meg hozzájön, hogy ritkán kezdeményez.... ezért bizonytalanodtam el, meg persze azért is, mert a baráti társaságban ketten is szét mentek, mert a férj félrelépett miután megszuletett a gyerek. Szerintetek?

2020. jan. 8. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Önmagában az, hogy új dolgokra vágyik, az nem jelent semmi rosszat!

Inkább az adhat okot aggodalomra, hogy nagyon kevés a havi pár alkalom.

Ez nem azt jelenti, hogy tuti félrequr, hanem, hogy ne az legyen a vége, hogy totál elhidegültök egymástól!

Azért mert született 1 gyerek, azért még nem szabad megszünni férj, és feleségnek lenni!


33/F

2020. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-esnek tökéletesen igaza van! Nem azért fog félrelépni mert új dolgokat kér, hanem mert elhidegültök egymástól, a havi 2-3 alkalom az bakfitty nem házasélet.

Másodsorban, ha új dolgokat kér annak csak örülj!!! Már sokkal korábban meg kellett volna egymásnak nyílnotok szexuális téren, úgyhogy ha tőled kéri az jó jel - bízik benned. Tedd meg neki, sőt kérd hogy mondja el a többi vágyát is, mit szeretne kipróbálni, megélni - s mond el te is cserébe neki. Ne hagyjátok hogy ellaposodjon a szexuális életetek - ez a hosszú távú kapcsolatok egyik titka.

2020. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!