Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsalt a barátom lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom lehet, hogy több vasat tart a tűzben?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy exe akivel sokáig tartotta a kapcsolatot "barátként".(nem zavart amúgy..én is jóban maradtam az exeimmel..mondjuk barátok nem voltunk-maradtunk).. A részéről az is volt,de a srác később megint szerette volna,hogy együtt legyenek. Ezért a párom megszakította vele a kontaktot.(nem én kértem) Nem találkoztak tényleg, nem volt telefonálás stb. Ez kb így 3 hónappal ezelőtt lehetett. De most lebukott...vagyis nem tudom mi a helyzet.. Azt mondta,hogy bulizni megy a nővérével és pár lánnyal még. Ritkán, nagyon rirkánt jár el ilyen helyre..én is szoktam,de most nem volt kedvem. Aztán részegen hazajött taxival. Lefektettem hamar, nem érezte jól magát. Fájt a feje és hányingere volt. Összevissza beszélt és a rosszuléte ellenére nevetgélt. Tudom,hogy nem szabadott volna,meg ez gáz...de valamiért rossz előérzetem volt...már akkor sejtettem,hogy ha a tesójával van akkor biztos nem fog lerészegedni meg miért nem ő hozta haza? Vagy miért nem engem hívott a barátom? Belenéztem a telefonjába. És láttam,hogy valakivel most 20-dika óta beszél SMS-ben. De nem sok minden derül ki az üzenetekből. Csak ilyeneket írtak egymásnak, hogy "ráérsz ma?" "munka után találkozzunk itt és itt" stb. Áh..szóval ideges lettem eléggé. Aztán ami megerősítette a gyanúmat az az,hogy csak ennyi volt beírva névjegyzékbe "Zs" és az exét Zsoltinak hívták!!! Reggel számon kértem a barátomat,de mindent tagadott. Azt mondta,hogy tényleg a lányokkal volt bulizni. (Ez részben igaz..mint kiderült) és az a "Zs" egy másik Zsolt...azért csak "Zs" a neve,mert a névjegyzékben mindenkinek csak a keresztneve van és több Zsolti ismerőse van (ez igaz) és már nem tudta hogy írja be a neveket ezért csak egy "Zs". Kérdeztem ez kicsoda? Én ismerem-e? Mire hebegett habogott...hogy őőő...hááátt...neem..de.. De bemutat neki szívesen. Ezzel szerintem csak megakarta úszni a további válasz adást mert sok mindent kérdeztem tőle. A végén már megse mert szólalni csak elfordult tőlem,nem nézett rám. Elnézést vagy bocsánatot kért,hogy ez miatt bizalmatlan lettem..miközben csak félreértem és nem tud már mit mondani. Hiába akartam vele azóta beszélni erről,teljesen elzárkozótt tőlem és megvan ijedve. Munka után egyből hazajön nincs is neki programja...nem mondd semmit csak halkan tesz vesz. Közben kedves velem és úgy csinál most már mintha nem történt volna semmi. Tegnap például lefekvéskor odabújt hozzám és azt mondta szeret. Komolyan most mitcsináljak. Van kézzel fogható bizonyítékom közben mégsincs! Ja igen és "Zs"-vel tudok találkozni jövő héten. Szerintetek rejteget valamit a barátom? Lehet több vasat tart a tűzben? Tudom,hogy szeret engem. Nagyon szeret engem. Látom rajta még mindig és érzem is. Tudom,hogy szerelmes belém. Semmi sem változott igazából..leszámítva a mostani kicsit meghunyászkodott viselkedést..rengeteget agyalok azon,hogy mit nem tudok? Hol lehet amikor nem vagyunk együtt? Mit csinál? Eddig nem aggódtam,nem szoktam féltékenykedni.

3 éve vagyunk együtt. Ő 21/F (passzív) én 24/F( aktív.)


2018. febr. 27. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A Barátom.exe szerintem vírusos 😅😅
2018. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján mi sem nagyon tudunk mondani semmit, elég kérdéses. Talán ha találkozol ezzel a rejtélyes Zs-vel többet fogsz tudni.
2018. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Akik lepontoztak nem értik a poént :c
2018. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Valamit titkolt az biztos kulonben nem hebegett habogott volna és nem viselkedne igy, én a helyedben nyomoznék kicsit
2018. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Sztori nálam is dettó...

Én 21 barátom 36.

Ő egyébként angol, brit, nem magyar és egy büdös szót sem beszél magyarul, nem is itt ismerkedtünk meg hanem Londonban és azonnal nagy szerelem volt meg minden összeköltöztünk.

Pasimnak is van egy igen idegesítő exe, egy valaha nagyon csinos fiú, vagyis most is csinos, de már jól benne van a korban most lesz 34 éves. Anno jó 5 évet együtt voltak iszonyat nagy hullámvölgyekkel és hegyekkel, nagy féltékenykedésekkel éjjel-nappal baxva úgy kb.

A srác a pasimból élt...vagyis ő tartotta el, mert a srác nem keresett valami sokat fodrász amúgy míg párom egy reklámcégnél nagyon jól keres, a srác meg az ő pénzéből vígan utazgatott mindenhova nála élt használta a bankkártyáját stb.

Aztán a szerelem elmúlt és a párom akkor még nem ismertük egymást szakított vele...

A szakítás oka az volt hogy párom megunta a fodrász fiúját, mert megöregedett mellette...

Párom a nagyon fiatal srácokat kedveli amúgy nem is értem hogy tudtak öt kemény éven át együtt maradni mert ő a magánál 15 évvel fiatalabb fiúkra bukik...Köztünk is van annyi még több is.

A baj az hogy a régi fiújával még mindig találkozgat időnként, mégha nem is annyira kívánja nem is annyira a sex miatt, de jól érzik magukat együtt...?!! :O

És ettől áll fel a hátamon a szőr.

Párom szülei nem csípik egy ingyen élőnek tartják, dolgozgat pár hónapot aztán elmegy balira de pénze nincs hogy megszálljon egy jó szállodában vagy ilyesmi egy ótva helyen eltölt 6 hónapot és felhívja a páromat hogy nagy bajban van, küldjön már neki repjegyre hogy hazatérhessen Londonba...

Pfff...

És ő küld neki pénzt, többet is mint kéne..hogy biztos éhen ne halljon ott szegényem.

Van egy közös baráti körük és időnként találkoznak összefutnak mindig esküdözik a párom hogy neki a Paul- mert így hívják- már nem kell, hogy csak engem szeret, el fog venni, kaptam gyűrűt is, de ez a Paul mindig mindig előkerül és próbál a párom közelébe kerülni...

2018. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a passzív, párom az aktív fordítva mint nálatok.

Ez a Paul úgy ki van tetoválva mint egy matyóhímzéses blúz a múzeum falán dicsőségére váljék minden tetkóművésznek.

A hátán egy nagy Jézus Krisztus izé van.

Párom ezt is utálta benne, hogy agyon van tetoválva, mindehol piercingek amúgy széparcú, szőke kéksemű, vékony, kisfiús alkat és arc, vagyis csak volt mert a kor 34 inkább 40-nek néz ki.

Őszintén ez a Paul pont az ellentétem, egy robbantöltet, harsány baráti körrel, ő maga is harsány tényleg egy naplopó faxom tudja miből él de van saját lakása...(itt a nagy szó mert alapból mindenki bérel)

Párom mellett kényelmesen élt és nem tetszek neki egyszer találkoztunk mintha az apám lenne, annyival öregebbnek néz ki.

Én is szőke vagyok és kékszemű párom erre a típusra bukik, de csöndes és vissza húzódó, bár nem a sexben :D, de nem vagyok olyan mint Paul hogy bepofozza páromat egy liftbe és megdugatja magát egy bank liftjében pl.

Én nem vagyok ilyen közönséges, vad, szabadelvű...

Párom is csendesebb életre vágyik már, szó szerint fészket raktunk, de tudom hogy időnként ad neki lóvét, néha találkozik vele, együtt járnak Gym-be, edzőterem- vagyis ugyanoda járnak pedig bárhova máshova is járhatna és én nem értem hogy miért...?

Dugn.i már nem dugnak mert páromnak nem jön már be, megunta és már nem kívánja.

Mi 2 éve vagyunk együtt és én még csak leszek 21 szóval...féltékenykednem kell ebben a korban..mi lesz később?!

2018. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5-6 te úgy látszik kicsit bekattantál emiatt a Paul miatt, vagy bízz meg a barátodban vagy hagyd ott a francba, 21 évesen még fiatal vagy ahhoz hogy egész életedben féltékenykedj.
2018. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelem, és féltékeny vagyok. Veszélyes bajkeverő alak.
2018. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

A féltékenység a legfeleslegesebb emberi tulajdonság.

Kivéve,ha a pasid el van eresztve(mármint zsetonnal).

Akkor bőven van konkurencia...

2018. márc. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

El is van eresztve meg csinos is és a nagyon fiatal fiúkra bukik.

Jelenleg az vagyok de 8 év múlva pl már nem annyira.

Ugyanakkor az exe minden csak nem fiatal a 34 évével.

2018. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!