Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok paranoiás v megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok paranoiás v megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő h mostanság sokat vitatkozunk , tartós párkapcsolatban vagyok és régebben is most is ment a féltékenykedés részéről részemről...megy a vita és van h feljön a megcsalásos téma amitől mindig kiakad...és lehetséges h azért csal meg mert már annyiszor fel jött ez? Bár az igaz h még egyikünk sem érzett ilyet mint mi..


Lehetséges h attól lett gombája mert mással volt???



2013. júl. 24. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk pontosan, vele kell megbeszélned.
2013. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Basszus, most azért vádoltad megcsalással, mert elkapott egy gombás fertőzést???

Elmondanám, hogy bárhol elkaphatta a gombát, nyilvános wc (vagy akármilyen wc, amit többen használnak), uszoda, strand, öltöző, szauna, stb.

Van valami konkrét bizonyítékod, hogy megcsalt, vagy csak vádaskodsz?

Mert ha csak vádaskodsz, az egy idő után tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.

2013. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A gombás fertőzést el lehet kapni mástól is nyilvános wck stb nem feltétlen jelenti azt hogy megcsalt , viszont ha egyéb betegsége van akkor esélyes
2013. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A gombanak nincs koze a megcsalashoz. Az idegeskedestol vagy sok edessegtol vagy fogamzasgatlotol is lehet. Nekem a foggatlotol volt annakidejen minden heten huvelygombam.
2013. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké de milyen egyéb okai lehetnek?
2013. júl. 24. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Strand.
2013. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mármint a betegség megnyílvánulásainak pl hasmenés ?
2013. júl. 24. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Most nekem is éppen hasmenésem van pedig nem csaltalak meg. Csak ideges vagyok és éppen 10 perce ittam egy kávét.
2013. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A hüvelygombától nem lesz hasmenése.

Jellegzetes a csípő, erősen viszkető érzés odalent és a fehér vagy kicsit sárgás-zöldes, túrószerű besűrűsödött váladékozás.

2013. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A gombafertőzés nem azonos a megcsalással. A fentebb felsoroltakon kívül akár egy rendetlenebb nőgyógyásznál is elkaphatta - ahogy velem is történt.
2013. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!