Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm megcsalt vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt vagy paranoiás lennék?

Figyelt kérdés

Hétvégén a barátnőivel bulizott, későn ért haza, egyből a fürdőbe ment zuhanyozni majd ledőlt aludni. Másnap mikor hajnalban kimentem a fürdőbe akkor láttam hogy a bugyija leesett a mosógép és a fal közé. Kivettem és feltűnt hogy rá van száradva valami. Mivel pasiból vagyok tudom milyen a sperma... és ez annak tűnt. Tudom van a nőknek természetes nedve de ez attól jóval több volt. De ezt mégis hogy hozzam fel neki? Ha tévedek balhé lesz belőle, ha viszont igazam van simán le is tagadhatja.

F 28


2020. jan. 28. 08:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg simán lehet, hogy csak folyása volt. Néha az én bugyim is úgy néz ki, ha nem használok intim betétet. Az a legtisztább ha rákérdezel.
2020. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%

#8-as vagyok :)


Nos tény, hogy kissé belezavarodtam a munka mellett a válasz fogalmazásába, beismerem.

Szóval röviden tömören egy kapcsolat a maga kis hibáival együtt tökéletes és hibátlan, nincs ebben ellentmondás ez ilyen egyszerű.

Ha a szegezem szó nem tetszik, kis elmejátékkal tudatban cseréld ki mással. De nem kell rajta finomítani, amikor féltékeny vagyok neki szegezem a kérdéseket, oda vetem elé, mert természetes módon van egy kis egészséges féltékenység. Viszont a kapcsolatunk elején, már letisztáztuk, hogy mindig őszinték leszünk bármi is lesz. Ezért ez nem negatív értelemben vett "szegezés", hisz csak megkérdezem amire kíváncsi vagyok.

:) Bár nem értem, hogy miért kell OFFolni, a válaszadó biztos nem örül neki.

2020. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is simán lehet, hogy folyása volt. Meg most komolyan, gondolod, hogy ha megcsalna akkor pont arra nem figyelne, hogy használjon óvszert vagy legalább rejtse el a bugyit? :D

Egyébként ha megcsal akkor annak a későbbiekben lesz több jele is, figyeld, hogy változik e rajta valami mostanában.

2020. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, az tuti nem sperma volt 😅😅 A hüvelyváladéknak csomó féle állaga lehet, ovuláció környékén sűrűbb és több. De gratulálok, hogy rögtön ilyenekre gondolsz, hogy megcsalt egy buliban, a bugyijába élveztek, és még benne is hagyta, sőt ki se tette a mosásba rögtön. 😐😐 Ennyire szerintem senki nem igénytelen...
2020. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggelt szexeltetek akkor az a te spermad is lehet ha beleelveztel. Amugy az elozo jo irja, a folyas sokfajta lehet, fokent ha van vmi fertozese az is szarad feherre mondjuk fekete bugyin
2020. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Szagold meg. Punciszaga van vagy sperma. Különbözik a kettő szaga megszáradva is.

A másik meg hogy a csajomnak is szokott lenni olyan mintha tele lenne spermaval, pedig biztos nem csalt meg mert egesz nap velem volt. Tobbszor is volt mar ilyen.

2020. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
13%
Ha a nemek fordítva lennének, akkor jönne a sok "dobd ki, biztos megcsalt" és társai, de mivel nőről van szó így egyből jajj, hát biztos csak ez meh az...aha. Azt írtad, hogy felismerted, hogy sz sperma. Akkor mi a kérdés?
2020. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 orton ***** válasza:
52%

Jaj szegény lány. Nyugodj már le tesó! :D

Komolyra fordítva...ha kapcsolatban is vagy, a másik fél sosem a tiéd, szeresd már annyira a másikat hogy tudd elengedni, ha menni akar. Nyilván ha nem fér bele neked a megcsalás és ki is derül, ki is dobhatod ha nálad az a szabály. Vagy maradhattok lazában. Vagy maradhattok nyitottban. Lehetőségek tárháza...de ne taktikázz meg vond kérdőre alaptalanul a másikat.

2020. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
A saját nedve, de abból ered, hogy valaki megujjazta vagy valakire nagyon felizgult.
2020. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szaga is olyan akkor igen

De amúgy mi meglépő abban hogy valaki le fordul és nem koszosan izzadtan fekszik az ágyba ...

A másik meg elég érdekes ,hogy nélküle ment bulizni. Te miért nem mentél vele


N

2020. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!