Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm megcsalt vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt vagy paranoiás lennék?

Figyelt kérdés

Hétvégén a barátnőivel bulizott, későn ért haza, egyből a fürdőbe ment zuhanyozni majd ledőlt aludni. Másnap mikor hajnalban kimentem a fürdőbe akkor láttam hogy a bugyija leesett a mosógép és a fal közé. Kivettem és feltűnt hogy rá van száradva valami. Mivel pasiból vagyok tudom milyen a sperma... és ez annak tűnt. Tudom van a nőknek természetes nedve de ez attól jóval több volt. De ezt mégis hogy hozzam fel neki? Ha tévedek balhé lesz belőle, ha viszont igazam van simán le is tagadhatja.

F 28


2020. jan. 28. 08:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha megismered a spermát, mi lehet a tévedés???
2020. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ára annak, hogy kapcsolatban legyél, ez bármikor benne van a pakliban, mindenki számára akinek van párja. Ha egyedülálló vagy csakis akkor nem tudnak még csalni. Én inkább vagyok egyedülálló ha kell életem végéig, mintsem át éljem azt a megaláztatást, hogy még legyek csalva
2020. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
#2! Jó hülye felfogásod van!
2020. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús hogy megcsalt.

A helyedben nem a bizonyítékkal kezdenék, hanem azzal, hogy van-e valami amit el szeretne mondani, hogy rendben legyetek. A reakciójából látni fogod hogy van-e valami

2020. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Én is a 2es véleményét osztom
2020. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy esetleg tévedek és mégsem az aminek látszik.
2020. jan. 28. 09:08
 7/26 anonim ***** válasza:
53%

3-as te pedig valószínű egy felszarvazott megcsalt személy akit titokban az ismerősök jól kinevetnek, hogy hány személlyel lettél megcsalva


2-es voltam

2020. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

#4-esnek igaza van.

Le kell ültetni magaddal szembe, s megkérdezni a kérdést, amit úgy kell feltenni mintha biztosra tudnád a választ! Hogy nem szeretne-e esetleg valamit elmesélni, amit mindenképp tudnod kell?

Ha azt mondja, hogy nem és ennek ellenére még mindig gyanakszol, akkor jöhet a B terv, hogy leellenőrzöd a buli hely fotóit amit feltöltenek a weboldalra, vagy ha házibuli akkor az ott levő ismerősök képeit megnézni, leellenőrizni.

Az én kapcsolatom a barátnőmmel hibátlan, de sokszor féltékeny vagyok, mindig őszintén rákérdezek és neki szegezem a kérdéseket. Ha neked is hasonló, eddig őszinteségre alapozott kapcsolatod van, akkor szerintem a helyedben lelkiismeretfurdalás nélkül elmondanám neki. Elmondanám neki, hogy láttam a bugyiját, láttam amit láttam és hogy szerinted az sperma és mondja el, hogy mi volt este, szolgáljon valami magyarázattal.


Sok sikert! Szorítok, hogy megtudja magyarázni és csak valami idióta félreértés legyen!

23F

2020. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

#8

"Az én kapcsolatom a barátnőmmel hibátlan, de sokszor féltékeny vagyok" és " neki szegezem a kérdéseket."

Az első állításod már önmagában ellentmondás. A másodikkal meg tiszta gyász az egész! Normális kapcsolat bizalomra épül, bár a szó jelentése számodra nem biztos, hogy ismert. Sajnálom a párodat.

2020. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki. El kellett volna rejtened a bugyit, és ha kérdezi hol van, akkor mondd neki hogy (kamuzz) hol van. Betetted a szennyesbe pl. Ha nagyon keresi és ideges lesz akkor gáz van. Kérdezd meg kikkel volt milyen volt a buli a hellyel kapcsolatban is lehet kérdezősködni. A bugyit uccsó pillanatban vedd elő.
2020. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!