Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő ez az álláspont? (Szüzesség, szex)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves lány vagyok. Eddig két kapcsolatom volt, de egyik se tartott túl sokáig, így a pettingnél és az orális szexnél nem jutottunk tovább. Már nagyon kívánom a szexet, szeretném minél hamarabb megtapasztalni, hogy milyen érzés. Őszintén szólva, semmi kedvem belevágni egy kapcsolatba, ezért úgy döntöttem, hogy egy egyéjszakással kezdek. Partnert még nem találtam hozzá, de valószínűleg egy társkeresőn fogok nézelődni, mivel nem részegen, egy buli után akarom az elsőt, a fiúkkal ápolt barátságaimat pedig túl értékesnek tartom ahhoz, hogy a szex miatt véget érjenek.

Sokat gondolkoztam azon, hogy mennyire érné meg, nem bánnám-e később. Egyértelműen az egyéjszakás mellett szól, hogy többet nem stresszelnék azon, hogy szűz vagyok, ezáltal magabiztosabbá is válnék, a későbbiekben (amikor már vágynék egy komoly kapcsolatra) több srác is szóba jöhetne (sokan ugye nem akarnak szűz barátnőt), illetve, hogy semmi más "nagy első" (csók, petting, orál) nem az igazival történt, és ez nem vezetett semmiféle hátrányhoz. Például, az első barátom, akihez nem kötöttek olyan mély érzelmek, megtanított sz*pni, amit már magabiztosan csináltam a második barátomon, akit sokkal jobban szerettem.

Viszont van itt pár érv, ami az egyéjszakás kaland ellen szól. Most a nemi betegség és a terhesség kockázatát nem említeném, hiszen ezek párkapcsolatban is itt vannak. Fennáll a veszélye annak, hogy a kalandom mem fog annyira figyelni rám, ami miatt hatalmasat sérülnék, és ez hatással lenne az egész szexuális életemre. Ezek a "kapcsolatok" csak ideiglenesen elégítenek ki (szerintem), szóval lehet, hogy egy hónap múlva már megint ennyire kívánnám a szexet. Attól is tartok, hogy mi van, ha később lesz barátom, és rákérdez, hogy hogy vesztettem el...

Viszont a felsorolt negatívumok ellenére mégis úgy érzem, hogy akkor járnék a legjobban, ha megtenném. Nincs rá garancia, hogy nagyon hamar normálisan összejövök valakivel, és nem akarok még két év múlva is ezen agyalni.

Mi a véleményetek az érveimről? Mennyire tartjátok elítélendőnek az álláspontomat?



2020. jan. 24. 23:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem valamelyik exeddel csinálod?

Az alapok megvannak, nem kell attól újra öszejönni, hogy lefekszetek.

2020. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Az első barátommal haragban váltunk el, találkozni nem akarok vele, nem hogy szexelni😅 A másik srác meg mindenhonnan letiltott, annak ellenére, hogy nem vesztünk össze, szóval ő is offos...
2020. febr. 14. 17:39
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Gyere benyomlak rendesen!
2020. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem hülyeség.Nem tudod mekkora értéked van...Tiszta hü.lye vagy mar bocsi.Attol,hogy mar nem leszel szűz nem leszel tapasztalt.Sőt amelyik fiú nem tudja értékelni azzal nincs is amit kezdj..A szűzességed egy érték.A barátod aki elvenné a szűzességed abban bizol, és ő tud is tanitani és nem csak azt nézné,hogy neki hohy jó.Én személyszerint szívesen tanitanálak.Nagyon izgi lehet amikor tanitod.Sok pasinak ah is nagyon tetszik amikor egy csaj picit szégyenlős.Szerintem várj amig lesz pasid vele jobb lesz.Azzal,hogy egyéjszakásba elveszted és elkonyveled magadban,hogy nem vagy szuz nem lesz jobb semmivel semmi.Sot majd kesobb amikor baratod lesz banni is fogod.Ha kell én szivesen segitenek rajtad :DD :p

Ez az én velemenyem,de te dontesz,gondold meg jol.

19F

2020. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
27%

A szüzesség csak annak érték aki lyukasztani akar... Olyannak aki új nőt akar és nem használtat amibe mások belerecskáztak... Mintha a nő egy használati tárgy lenne akinek az értékét a használtsága határozza meg és a szűz az új sokat ér míg a sokat használt kukába való... Szánalmas ez a "szüzesség az érték" szemlélet és ledegradálja a nőket emberi lényből vagyontárggyá...

35F

2020. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

UPDATE:

Elkezdtem tinderezni, és találtam egy 22 éves srácot, akivel mostanában dumálgatunk, ha javul a vírus miatti helyzet, talalkozni is fogunk, viszont a kérdés továbbra is fennáll. Elég egyértelmű, hogy a srác csak egyéjszakást akar...

2020. máj. 16. 21:24
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is ostobaság, mert egy egyéjszakásban, ahol nem ismeritek egymás testét, igényeit, nincs összehangolódás, intimitás és mély bizalom a szex minősége a béka s..e alatt lesz ahhoz képest amit egy megfelelő kapcsolatban kaphatnál. Ezt eddig is megmondtuk vagy 20-an de te mintha el se olvastad és fel se fogtad volna a válaszokat csak ragaszkodsz hozzá továbbra is. Csináld csak, ha valaki ilyen szinten akar önsorsrontani, nem lehet magától megmenteni.
2020. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!