Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő ez az álláspont? (Szüzesség, szex)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves lány vagyok. Eddig két kapcsolatom volt, de egyik se tartott túl sokáig, így a pettingnél és az orális szexnél nem jutottunk tovább. Már nagyon kívánom a szexet, szeretném minél hamarabb megtapasztalni, hogy milyen érzés. Őszintén szólva, semmi kedvem belevágni egy kapcsolatba, ezért úgy döntöttem, hogy egy egyéjszakással kezdek. Partnert még nem találtam hozzá, de valószínűleg egy társkeresőn fogok nézelődni, mivel nem részegen, egy buli után akarom az elsőt, a fiúkkal ápolt barátságaimat pedig túl értékesnek tartom ahhoz, hogy a szex miatt véget érjenek.

Sokat gondolkoztam azon, hogy mennyire érné meg, nem bánnám-e később. Egyértelműen az egyéjszakás mellett szól, hogy többet nem stresszelnék azon, hogy szűz vagyok, ezáltal magabiztosabbá is válnék, a későbbiekben (amikor már vágynék egy komoly kapcsolatra) több srác is szóba jöhetne (sokan ugye nem akarnak szűz barátnőt), illetve, hogy semmi más "nagy első" (csók, petting, orál) nem az igazival történt, és ez nem vezetett semmiféle hátrányhoz. Például, az első barátom, akihez nem kötöttek olyan mély érzelmek, megtanított sz*pni, amit már magabiztosan csináltam a második barátomon, akit sokkal jobban szerettem.

Viszont van itt pár érv, ami az egyéjszakás kaland ellen szól. Most a nemi betegség és a terhesség kockázatát nem említeném, hiszen ezek párkapcsolatban is itt vannak. Fennáll a veszélye annak, hogy a kalandom mem fog annyira figyelni rám, ami miatt hatalmasat sérülnék, és ez hatással lenne az egész szexuális életemre. Ezek a "kapcsolatok" csak ideiglenesen elégítenek ki (szerintem), szóval lehet, hogy egy hónap múlva már megint ennyire kívánnám a szexet. Attól is tartok, hogy mi van, ha később lesz barátom, és rákérdez, hogy hogy vesztettem el...

Viszont a felsorolt negatívumok ellenére mégis úgy érzem, hogy akkor járnék a legjobban, ha megtenném. Nincs rá garancia, hogy nagyon hamar normálisan összejövök valakivel, és nem akarok még két év múlva is ezen agyalni.

Mi a véleményetek az érveimről? Mennyire tartjátok elítélendőnek az álláspontomat?



2020. jan. 24. 23:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%

Na megjött a Fő Deflorátor Mester...

Kislány jobb lesz ha nem válaszolsz a 80 privátra amit kapni fogsz...

2020. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Gymnospermatophyta ***** válasza:
73%
Én inkább a kapcsolatra szavazok. Valamint szerintem felesleges ezen stresszelni, nem vagy vele elkésve, nyugi. Lehet, hogy sokan nem jönnének össze szűz lánnyal, de sokan viszont igen, sőt utóbbiak ált. még előnynek is látják, hogy ők lehetnek az elsők.
2020. jan. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
56%

Az alapgondolat szerintem jó és szimpatikus. Emiatt hülyeség elítélni.



"a fiúkkal ápolt barátságaimat pedig túl értékesnek tartom ahhoz, hogy a szex miatt véget érjenek"

Na ha egy fiú barátod lennék erre a "mész te a jóku.......ba!" Lenne az első reakcióm. Az egyik legőszintébb és legbensőségesebb és legélvezetesebb dolgot amit egy lány adhat azt majd megkapja egy vadidegen... Aha...


"Attól is tartok, hogy mi van, ha később lesz barátom, és rákérdez, hogy hogy vesztettem el..."

Megmondod. Ha emiatt elítél akkor húzzon az anyjába! Te pontosan tudod hogy ne mteszel rosszat így semmi joga nincs bármit ezen rosszallni! Az meg végképp felháborító lenne ha logikai analízis nélkül a társadalmi elvárások alapján belérögzült középkori "szerintem" közfelfogás alapján ítélne meg téged!


Irigylem azt aki majd megkap. :)

35F

2020. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenki megkapta a zöld kezet:)

Két dolog miatt is SOS a szüzességem elvesztése. Az első az, hogy belegondoltam, hogy ha már most is ennyire zavar, és idegesít, ez az állapot 1-2 év múlva csak rosszabb lesz. A második az, hogy ha minden jól megy, szeptembertől már egyetemista leszek. Mivel most az érettségi nagyon lefoglal, úgy döntöttem, hogy nyáron fogok kalandot keresni. Ez azért is jó, mert úgymond nem fogok kötődni egy nagyobb közösséghez (gimis osztály, egyetemi szak) sem, így nincs rá esély, hogy valami elszólás által terjedni kezdjen a pletyka. Tudom, hogy sokan elítélnék a döntésemet, vagy lenéznének miatta.

Az, hogy miért nem akarok kapcsolatot, egy bonyolultabb dolog. Természetesen nem úgy értem, hogy soha többet, de jelenleg nem, és az első szexet sem így tervezem. Sajnos eléggé meg tudnak viselni a szakítások (állítólag jobban, mint az átlagembert), és egy ismerősöm rámutatott, hogy ha lefeküdtem volna valamelyik exemmel, akkor még nehezebb lett volna túllépni rajta a lelki kötődés miatt. Na most. Mivel az egyéjszakás partnert nem ismerem meg annyira, nincs is lelki kötődés, ergó olyan hatalmas szomorkodás sem. Ha utána jön egy srác, akivel járunk, lefekszünk, aztán szakítunk, akkor szintén nem fog fájni annyira, mintha ő lett volna az első. Igen, tudom, rettentőem fura, hogy így próbálok taktikázni, de ismerem magam, tudom, hogy ebben az esetben sérülnék a legkevesebbet.

Mindenképpen figyelnék a védekezésre, ez alap:D Szerintem még venni is fogok óvszert arra az esetre, ha a srác benyögné, hogy "Jajj, hát bocsi, nincs nálam, nem lehetne nélküle?".

Illetve, nem két perc ismeretség után tervezem a dolgot. Megbeszélném a taggal, hogy előtte sétáljunk egyet, beszélgessünk, bontsunk fel egy üveg bort, pettingeljünk, szóval ne az legyen, hogy felhív a lakására, és két perccel a megerkezés után már nincs rajtunk ruha.😅

Még egyszer köszi a válaszokat, jöhetnek még:)

2020. jan. 26. 08:42
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat sok sikert

Én nem veszítettem volna el alkalmival

2020. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos eléggé meg tudnak viselni a szakítások (állítólag jobban, mint az átlagembert), és egy ismerősöm rámutatott, hogy ha lefeküdtem volna valamelyik exemmel, akkor még nehezebb lett volna túllépni rajta a lelki kötődés miatt. Na most. Mivel az egyéjszakás partnert nem ismerem meg annyira, nincs is lelki kötődés, ergó olyan hatalmas szomorkodás sem. Ha utána jön egy srác, akivel járunk, lefekszünk, aztán szakítunk, akkor szintén nem fog fájni annyira, mintha ő lett volna az első."


Ez tényleg tök logikusan hangzik. Csak tudod mi ezzel a baj? Hogy ez egy menekülés. Nem mered megélni egy komoly kapcsolat, a szerelem, elköteleződés, intimitás örömeit, nem tudod megélni a pillanatot, mert előre attól félsz, hogy mennyire fog fájni hogy vége lesz. Igen, az egyéjszakással nem fáj szakitani..de meg sem közelítheti azt az élményt amit az ad, hogy hihetetlen szenvedéllyel szexeltek a szerelmeddel. Annak egy üres lenyomata lesz csupán. Életed legszebb lehetőségeitől fosztod meg magad, csak azért mert előre félsz a csalódástól. Ha viszont félelemmel állsz az élethez, nem fogsz tudni semmit kivenni belőle. Ez olyan mintha nem mennél el nyaralni mert a végén úgyis haza kell jönni...


Ennek pedig az lesz a vége,hogy egy biztonságos, de erzelemmentes és felszínes életet fogsz élni, erzelmek és csalodások nélkül, olyan 30 körülre garantált kiégéssel. Tudom, láttam már párszor.

2020. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat, ovszer?

En azt tartom elitelendonek, hogy ez fel sem merul. Mondjuk ilyen mentalitas palik mellett...

Nincs kifogas, Jo minosegu, vekony, megfelelo meretu, es mindenkinek Jo.

2020. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem szexelnék óvszer nélkül, még írtam is, hogy én mindenképpen vennék😅
2020. febr. 3. 21:03
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egyejszakassal semmi baj, de azzal igen, hogy mintha fel sem merulne az ovszer. Igaz, hogy a pasik nem hajlandok ra, de miert? Mert a lanyok engedelmeskednek. Miert? Ovszerrel vagy sehogy.

Lenyugodni persze, hogy nem fogsz, ha az embernek jo volt, ujra kell.

Egy rossz elmeny, nem eroszaj, termeszetesen, nem lehet olyan hatassal, hogy ne akarnad masvalakivel.

Veszitsd el, ha ez zavar.


Leny

2020. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) és még egyszer hangsúlyozom, sosem szexelnék óvszer nélkül!
2020. febr. 14. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!