Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A párommal már két éve együtt vagyunk. Talán féléve, hogy amikor orális kényeztetésre esik a sor egyrészt kevesebbet csinálja az én javamra, másrészt pedig kevesebbet csinálja a "mélytorkozást", pedig régen rendszerint próbálkozott vele és mindig amikor beszélgettünk ilyen témáról elmondtam, hogy milyen jó.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogyha egy nő kevesebbet kényezteti partnerét? Illetve a második kérdésre rátérve miért nem akarja úgy?

Nyilván megfogom beszélni vele ezt, amikor intimebb témákról fogunk társalogni, csak kíváncsi vagyok, hogy esetleg volt-e már másnak hasonló tapasztalata? Vagy esetleg a tisztelt női válaszadók közül volt-e már akire szintén jellemző az ami a páromra manapság, s ha igen,akkor ők miért csinálják kevesebbet?

A méretem tök átlagos(17-18cm kb), maximum a vastagsága az ami nagyobb egy picit, lehet zavarja, hogy nem tudja teljesen bevenni a szájába?

Köszönöm a válaszaitokat! 23 F



2020. jan. 22. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Hamar elmész,és lassan töltődsz újra.

Legalábbis ő így érzi.

2020. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartottam az elején. Mivel emlékszem az első aktusunkra, akkor 40 percen keresztül voltunk együtt. Utána meg ez vissza esett rögtön a másodiknál 10-15 néha ritkán 20 percre. Viszont manapság mióta oda figyelek az étrendre, edzek stb, azóta 25-30 perc az átlag.

Egyébként szabad kérdeznem, hogy ezt miből szűrted le?

2020. jan. 22. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
30 perc aktus bőven elég, ha van előtte ugyanennyi ráhangolódás
2020. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, épp erre vonatkozott a kérdésem, csak nem kaptam még rá választ tőletek. :)
2020. jan. 22. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg mindig nagyon szar volt neki, csak eddig nagyon igyekezett.

Nok kamu elvezessel szolgaljak az alfahimjuket, aki nagyon el lesz tevedve.

A melytorkozast legfeljebb kibirja egy no, de mi a fenet elvezne benne.

Jol kellene tudni dugni.

2020. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Számos oka lehet. Az egyik, hogy tulj.képpen kényelmetlen neki és korábban a kapcsolat kezdeti szakaszában "bevállalta" de már nem érzi hogy csinálnia kellene.

A másik... na igen... amúgy ugyanolyan sűrűséggel megvan az intimitás, tudtok egymással mindenről beszélni? Ha igen, akkor passz, kérdezd meg tőle. Ha nem akkor meg egy kicsit laposodik a kapcsolat, ez van.

2020. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Nem tudom, hogy hogy jön ehhez a kérdéshez,de mindenkinek más milyen képességű a szövegértelmezési képessége. Nem értem, hogy jutottunk oda, hogy mennyire tudok jól dugni. De nincs rám panasz ilyen téren.Megnyugodhatsz :)
2020. jan. 22. 15:49
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 Rendben, köszönöm ! :)
2020. jan. 22. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
" régen ....... amikor beszélgettünk ilyen témáról elmondtam, hogy milyen jó." Ez nagyon szép, de mit mondott ö ugyanerröl???????? (Ezt elfelejtetted megirni.)
2020. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ô is nagyon szeret engem kényeztetni és élvezi. Valamint, hogy nagyon ízlik neki. 😊
2020. jan. 22. 16:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!