Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A párommal már két éve együtt vagyunk. Talán féléve, hogy amikor orális kényeztetésre esik a sor egyrészt kevesebbet csinálja az én javamra, másrészt pedig kevesebbet csinálja a "mélytorkozást", pedig régen rendszerint próbálkozott vele és mindig amikor beszélgettünk ilyen témáról elmondtam, hogy milyen jó.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogyha egy nő kevesebbet kényezteti partnerét? Illetve a második kérdésre rátérve miért nem akarja úgy?

Nyilván megfogom beszélni vele ezt, amikor intimebb témákról fogunk társalogni, csak kíváncsi vagyok, hogy esetleg volt-e már másnak hasonló tapasztalata? Vagy esetleg a tisztelt női válaszadók közül volt-e már akire szintén jellemző az ami a páromra manapság, s ha igen,akkor ők miért csinálják kevesebbet?

A méretem tök átlagos(17-18cm kb), maximum a vastagsága az ami nagyobb egy picit, lehet zavarja, hogy nem tudja teljesen bevenni a szájába?

Köszönöm a válaszaitokat! 23 F



2020. jan. 22. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Azért legyünk őszinték: a mélytorkozás konkrétan arról szól, hogy a vége a mandulát kocogtatja, amitől inkább öklendezési ingere van a csajnak, minthogy élvezné. Nyilván szeret kényeztetni mert fontos vagy neki és az elején a fellángolási fázisban igyekezett magát odatenni, hogy neked is nagyon jó legyen.

Ráadásul ha ezt 10-15 percig keményen kell csinálnia, az épp elég idő arra, hogy kikészüljön a szerencsétlen állkapcsa.


2. Ha valaki sűrűn célozgatna arra, hogy igazán lecumizhatnám sűrűbben egy mélytorkossal, akkor úgy érezném, hogy erőlteti, nem elég jó neki a "sima" orál így a kedvem is elmenne az egésztől.

2020. jan. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

1. Azért legyünk őszinték: a mélytorkozás konkrétan arról szól, hogy a vége a mandulát kocogtatja, amitől inkább öklendezési ingere van a csajnak, minthogy élvezné. Nyilván szeret kényeztetni mert fontos vagy neki és az elején a fellángolási fázisban igyekezett magát odatenni, hogy neked is nagyon jó legyen.


Ráadásul ha ezt 10-15 percig keményen kell csinálnia, az épp elég idő arra, hogy kikészüljön a szerencsétlen állkapcsa.



2. Ha valaki sűrűn célozgatna arra, hogy igazán lecumizhatnám sűrűbben egy mélytorkossal, akkor úgy érezném, hogy erőlteti, nem elég jó neki a "sima" orál így a kedvem is elmenne az egésztől


Kedves utolsó!

Köszönöm az összeszedett válaszod. Valószínűleg az első pontban teljesen igazad van. Úgy látszik nem gondoltam bele a helyzetébe. Szóval köszönöm, hogy rávilágítottál.

A második részben az mondjuk nem igaz, hogy túlságosan erőltetném, de a franc sem tudja, hogy izgalmi állapotban ki-mit vesz célozgatásnak vagy ilyesmi. Tehát simán előfordulhat, hogy valamit erőltetésnek gondolt. Rávilágítottál arra, hogy sokkal inkább elfogadóbb legyek, s ezért rendkívül hálás vagyok.

Végre egy normális válasz/válaszadó, ment a zöldkezecske! :)

2020. jan. 23. 08:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!