Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg túl reagálom, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, szexuális életünk csodás. Legalábbis szerintem , neki hiányzik az anális szex amit mióta először felhozta érthetően elutasítottam, de hónapok óta kérdezi. Folyamatosan mondtam hogy nem , azt nem szeretném. Ennek ellenére a tegnapi nap folyamán lovaglás közben sikeresen becsempészte a farkát a fenekembe , és ami a legszebb az az, hogy utólag kiderült hogy direkt volt. Nagy hévvel csinálta és direkt váltott így ugyanazzal a sebességgel végig döfte a popó lyukam amire óriásit sikitottam és azóta is borzalmasan fáj , alig bírok ülni. Utólag vallotta be hogy direkt volt, nagyon beindítja és legkozlebb is készüljek mert megint várható egy trükkös meglepetés váltás.

Viszont én megmondtam neki hogy többet soha nem akarok ilyet , talán kicsit üvöltöttem is, amire nagyon megharagudott és azóta nem beszél velem.

Továbbra is nagyon fáj még, de szerintetek ajánljam fel neki az anális szexet engesztelesnek, mert felemeltem a hangom és így kiborultam?

Köszi a segítséget!



2020. jan. 21. 12:09
1 2 3 4 5
 41/48 orton ***** válasza:
100%

Kamukérdés, vagy jól eltúlzod az egészet itt játszva az áldozat szerepét nekünk.

Még aki rendszeresen análozik, annak se lehet csak úgy hipp hopp át csempészni szárazon a seggébe észrevétlenül. Itt siklott ki az egész. Vagy egy unatkozó kamukérdés az egész, vagy a pasid meg megpróbálta és csak odanyomta a seggedhez egy kissé a farkát...lovaglóban...teszem azt, amit te irányítasz ...és jó elefántot csinálsz itt nekünk az egész sztoriból.


Egyébként meg én tuti nem sajnállak, bármennyira is igaz a sztori.. te pasid, te választottad.

2020. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
nyilván ha tudja előre hogy ilyen a pasi akkor nem választja
2020. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Jól eltűnt a kérdező... lehet, hogy azóta már jól széttöfködte a barátja a púzóját.
2020. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 orton ***** válasza:
100%
#42 Két évig senki nem tudja rejtegetni hogy mekkora kretén, ha valóban igazat mond a lány.
2020. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
44: [link]
2020. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

"szerintetek ajánljam fel neki az anális szexet engesztelesnek...?"

Nem. Szerintem dugjál föl neki esernyőt, aztán kinyitva húzd ki.

2020. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
elég egy sima dildo is, ajánld fel, hogy ha ő is belemegy akkor mehet. persze te se használj sikositot, se egyebet.
2020. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén; nincs igaza a pasinak?

A megbeszéltek ellenére be akarta rakni a lány fenekébe, és még a lány akarja őt kiengesztelni..

Ez egy pozitív visszajelzés a pasinak, hogy igen, erőszakolni kell az anált.

A későbbi kapcsolataiban is így fog majd hozzáállni.

2020. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!