Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg túl reagálom, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, szexuális életünk csodás. Legalábbis szerintem , neki hiányzik az anális szex amit mióta először felhozta érthetően elutasítottam, de hónapok óta kérdezi. Folyamatosan mondtam hogy nem , azt nem szeretném. Ennek ellenére a tegnapi nap folyamán lovaglás közben sikeresen becsempészte a farkát a fenekembe , és ami a legszebb az az, hogy utólag kiderült hogy direkt volt. Nagy hévvel csinálta és direkt váltott így ugyanazzal a sebességgel végig döfte a popó lyukam amire óriásit sikitottam és azóta is borzalmasan fáj , alig bírok ülni. Utólag vallotta be hogy direkt volt, nagyon beindítja és legkozlebb is készüljek mert megint várható egy trükkös meglepetés váltás.

Viszont én megmondtam neki hogy többet soha nem akarok ilyet , talán kicsit üvöltöttem is, amire nagyon megharagudott és azóta nem beszél velem.

Továbbra is nagyon fáj még, de szerintetek ajánljam fel neki az anális szexet engesztelesnek, mert felemeltem a hangom és így kiborultam?

Köszi a segítséget!



2020. jan. 21. 12:09
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező eltűnt, biztos készíti a hátsóját a nagy anál partira. 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

A felháborodásod teljesen jogos.

A nemi életetek viszont minden csak nem csodás ha ilyenre vetemedett a srác .

2020. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Na, kérdező, azóta már eltelt egy éjszaka.

Megvolt az anál party, vagy kidobtad a srácot?

2020. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem isaz anál az igazi kérdés itt hanem hogy a beleegyezésed nélkl olyasmit tett amit kategorikusan elutasitottál. Bármi is lett volna az, elitélendő. Ha ezért még meg is haragszik, akkor az a kérdés csak hogy mi lesz a következő, s azt megvárod e?
2020. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem kamu.

Ekkora paraszt egy pasi sem lehet, és ennyire buta liba egy nő sem, hogy még együtt van vele.

Mondom ezt úgy, lasiként, hogy szeretem az anális szexet.

De.ez konkrétan nemi erőszak volt..

2020. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek mintkét oldalrol. Olvass utána pl. a kapcsolatfuggőségnek. De én is ismerek olyant aki miután egyértelműen megmondta a nő, hogy nem szeretné, hogy a szájába élvezzenek, egysszeruen nem szolt a pillanatban. S utána még csodálkozott, hogy a nő meglepően diplomatikusan, de annyival zárta le az egészet: "nem téged kereslek"
2020. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

#36 Igen, de ő lezárta.


Itt a csajszi nem csak azt írja, hogy szeretne vele maradni, hátha megváltozik a srác. Nem. Elejtett egy olyan kérdést, hogy ajánlja-e fel az anált(pont azt, amiről a legrosszabb élményt szerezte) engesztelésnek?

2020. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő kapcsolatfuggő.
2020. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként lovaglás közben hogy tudja a pasi hirtelen áttenni?

Misszionárius, vagy kutyapóznál értem.

De ha lovagol rajtam a csaj, akkor hogy teszem át hirtelen, a csaj akarata ellenére?

2020. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
ki kell probálni
2020. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!