Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg túl reagálom, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, szexuális életünk csodás. Legalábbis szerintem , neki hiányzik az anális szex amit mióta először felhozta érthetően elutasítottam, de hónapok óta kérdezi. Folyamatosan mondtam hogy nem , azt nem szeretném. Ennek ellenére a tegnapi nap folyamán lovaglás közben sikeresen becsempészte a farkát a fenekembe , és ami a legszebb az az, hogy utólag kiderült hogy direkt volt. Nagy hévvel csinálta és direkt váltott így ugyanazzal a sebességgel végig döfte a popó lyukam amire óriásit sikitottam és azóta is borzalmasan fáj , alig bírok ülni. Utólag vallotta be hogy direkt volt, nagyon beindítja és legkozlebb is készüljek mert megint várható egy trükkös meglepetés váltás.

Viszont én megmondtam neki hogy többet soha nem akarok ilyet , talán kicsit üvöltöttem is, amire nagyon megharagudott és azóta nem beszél velem.

Továbbra is nagyon fáj még, de szerintetek ajánljam fel neki az anális szexet engesztelesnek, mert felemeltem a hangom és így kiborultam?

Köszi a segítséget!



2020. jan. 21. 12:09
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Az minden előkészület nélkül nem csúszik be csak úgy. Legalábbis eddigi tapasztalataim alapján. Biztos hogy tövig betolta?
2020. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 cseppszi ***** válasza:
100%
Szóval nem csak hogy megerőszakolt, hanem még meg is fenyegetett - hogy máskor is bántani fog. Drágám ez bűncselekmény. Akár fel is jelenthetnéd és jól meg is büntethetnék érte. Nehogy már Te kérjél elnézést mert nem kéred külön kérvénybe hogy megerőszakoljanak! Ennyi erővel bottal is verhetett volna, akkor is megbocsátanál neki ? Aki análra vágyik azt kedves szép szavakkal tegye és úgy izgasson be , hogy könyörögve kelljen kérni tegye már be oda is - és ne megerőszakoljon !
2020. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Bocsánat , félreérthetően írtam, szerencsére nem sikerült tövig betoknia, el se merem képzelni akkor mit éltem volna át. Csak pár centit lyutott be, a hasito fájdalomra azonnal elhúztam magam, de vérzett rögtön nagyon.

Eddigi válaszok alapján akkor úgy látjátok jogosan reagáltam így, köszönöm a támogatást!

Ma reggel egyébként megölelt és azt mondta nem szabadott volna hogy jelzés nélkül átcsempéssze, így most előre szól, hogy este "anál partyrt akar tartani" ... Kezdek felni hogy komolyan gondolja és megint ugyanaz lesz és most még sokkal jobban fog fájni. :(

Ti mit gondoltok erről? Mit mondjak erre?

2020. jan. 21. 12:25
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap véreztél előtte és ilyet képes ezek után mondani, egy önző dög a pasid. Mond el neki, hogy szereted, meg fontos neked; de ha ezt így folytatja, akkor számodra vége. Legyen legalább ennyi önbecsülésed. De jogos az is, ha ezek után nem bíznál benne, mert még csak megbánást sem tanúsított, és ezért szakítanál vele már most. Semmiképpen sem a te hibád volt, csak bűntudatot akart benned kelteni, nem ártana egy kis önbecsülés, mert így bármit megtehet.
2020. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy cuki öleléssel elintézte az egészet. Hátpersze, nem az ő segge fáj. És te megkérdezed, hogy mit reagálj. Félelmetes a megalázkodásod a "nagy hím" előtt. Mitől félsz, hogy egyedül maradsz, nem kellesz majd senkinek? Az ilyen erőszakos hulladékot a helyére kell kivágni, tehát a kukába. Van baj nálad bőven, hogy ehelyett még oda akarod tartani neki a feneked. Innentől azt fogja levonni, hogy bármit megtehet veled következmények nélkül.
2020. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 $$$$$ ***** válasza:
100%
Szerintem is vágd ki.... Rendes pali megérti ha a barátnője nem akar valamit. És nem erőszakoskodik....
2020. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Nos az anális szex nem így működik jól. Nagyon nem így. Legtöbb esetben mindkét félnek jó, de rá kell készülni, pláne az első időszakokban. A csaladon belüli erőszak először is büntethető, de mindenképp elítélendő. Vagy meg tudtok egyezni, hogy lassan, sok apró lépéssel és gyakorlással próbálgatjátok, vagy végleg abbahagyjátok a próbálkozásokat. Ha te élveznéd, neki fájna és hasonlóan meglepnéd? Szakadna a bőr, elgorbülne a porc, mit szólna?
2020. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Neked nulla önbecsülésed van. Mi vagy te? Guminő?

Ez a pasi egy önző agresszív állat, addig menekülj amíg teheted.

2020. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

'Ma reggel egyébként megölelt és azt mondta nem szabadott volna hogy jelzés nélkül átcsempéssze, így most előre szól, hogy este "anál partyrt akar tartani"'

Na neked is jó hülye pasid van. Fáj még az előző "próbálkozásától", de leszarja és ma újra nekiesik. Fogalma sincs hogyan kell ezt előkészíteni, csak beleerőszakolja magát.

Vegyél egy dildót és dugd fel neki, hogy érezze milyen ez.

2020. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, de ha a párom a kifejezett tiltakozásom ellenére szándékosan olyat tenne ami véres sebet és fájdalmat okoz majd közölné hogy lesz több is, AZONNAL KIVÁGNÁM.


De komolyan kérdező hol az önbecsülésed? Megér neked ez a pasi annyit hogy véresre erőszakolja a feneked miközben sikitasz a fájdalomtól? Ezt egy utszéli prosti nem hagyná.

2020. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!