Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg túl reagálom, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, szexuális életünk csodás. Legalábbis szerintem , neki hiányzik az anális szex amit mióta először felhozta érthetően elutasítottam, de hónapok óta kérdezi. Folyamatosan mondtam hogy nem , azt nem szeretném. Ennek ellenére a tegnapi nap folyamán lovaglás közben sikeresen becsempészte a farkát a fenekembe , és ami a legszebb az az, hogy utólag kiderült hogy direkt volt. Nagy hévvel csinálta és direkt váltott így ugyanazzal a sebességgel végig döfte a popó lyukam amire óriásit sikitottam és azóta is borzalmasan fáj , alig bírok ülni. Utólag vallotta be hogy direkt volt, nagyon beindítja és legkozlebb is készüljek mert megint várható egy trükkös meglepetés váltás.

Viszont én megmondtam neki hogy többet soha nem akarok ilyet , talán kicsit üvöltöttem is, amire nagyon megharagudott és azóta nem beszél velem.

Továbbra is nagyon fáj még, de szerintetek ajánljam fel neki az anális szexet engesztelesnek, mert felemeltem a hangom és így kiborultam?

Köszi a segítséget!



2020. jan. 21. 12:09
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy iszonyat barom, ha ez igaz, de nem akarom elhinni, hogy ilyen létezhet, ez annyira gáz...Írom ezt olyan nőként, aki szereti az anális szexet, hát így aztán végképp megfogod utálni, mi az, hogy análpartit akar tartani? Még az este előtt hajitsd ki.Először is síkosítóval, óvatosan és fokozatosan szokás ide behatolni megfelelő tisztálkodás után, nem csak úgy beverni, főleg nem olyannak, aki még nem csinálta, sőt elmondta többször, hogy nem szeretné.De aki szereti, az se csinálja sűrűn, ha meg most fáj, és megint berakja, mégjobban fog fájni.Mégegyszer: lapát!Te keress egy normális pasit, ő meg keressen egy olyan csajt, akinek ez belefér.
2020. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2020. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
15%

Anno itt srácnak írtam arról, hogyan is kezdjen bele az análba, bemásolom:


Beöntéssel kezdeni. Addig, amíg tiszta víz nem jön kifele.

Először csak simogasd, puszild a nyílást, körülötte. Alaposan síkosítózd be egyetlen ujjadat. Masszírozd vele gyengéden a nyílást, közben nyalj is oda. Szépen lassan csúsztasd be a síkosítós ujjadat és ne csinálj vele semmit, csak tartsd bent. Figyeld a nő reakcióját. Ha tetszik neki, megszokta, hogy van bent valami, kezdd el ki-be húzogatni lassan. Utána mehet finoman a másik ujjad is mellé, de azt is síkosítsd be. Figyeld, hogy reagál 2 ujjra, ha ujjazod, de előtte itt is legyél mozdulatlan. Ha tetszik neki 2 ujjal, akkor mehet a pénisz. Először csak a makkoddal simogad a nyílást, kend be síkosítóval a farkadat. Szépen lassan csúsztasd be a makkot, de tovább ne menj. Mozogj kicsit, finomakat, hogy csak a makk menjen be. Ha tetszik neki, lassan kicsit mindig told beljebb. A belső záróizmot kell túlhalafni, ez lehet kicsit kellemetlen neki. Végül eljutsz egészen, tövig. Lassan, finoman mozogj, dugd. Figyeld a reakcióját. Ha tetszik neki, mehet egyre gyorsabban, de fokozatosan, és tekergesd a csípődet is...többit rád bízom. 32F

2020. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gyökér palikat honann szedtek amúgy?

És még te alázkodsz meg neki.

Vicc.

Biztos nagyon jóképű gyerek, mert nekik mindent elnéztek.

2020. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Troll vagy 😝 Ekkora címeres marha nem lehet a pasid, ha meg az, már rég nem gondolkodnál azon mi legyen.


Ebben a történetben amúgy a nőnek be kéne dobni: OK, este anál party, de elsőként ma fordítva, felcsatolhatóval a pasi fenekébe.

2020. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

"Továbbra is nagyon fáj még, de szerintetek ajánljam fel neki az anális szexet engesztelesnek, mert felemeltem a hangom és így kiborultam?"


Eddig a mondatig elhittem, és már akartam is neked megfogalmazni egy választ... De innentől kamu szerintem.

Mármint miért ajánlaná fel bárki is pont az anált, ha épp amiatt mérges, hogy meglepetésszerűen berakták neki oda is?

2020. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kezdek ezzel a korosztállyal soha.

28+ CSAK is. Ha lehet 30+

2020. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Erre még ő haragudott meg? XD

Ha nem akarsz tőle semmit hosszabb távon, inkább keress mást... Pl aki análnál is odafigyel rád, és ha már csak szex, akk nem akar teljesen kisajátítani.

30f

2020. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, igazad van. Itt a barátodnak kellene bocsánatot kérnie, nem neked.
2020. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben ez igaz, senkinek sem kellene bocsánatot kérnie, mert fölösleges.


A csajnak simán csak ott kellene hagynia a pasit.

2020. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!