Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Albérletben lehet szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletben lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Először megyek albérletbe márciustól valószínű, ezért szeretnék már jóval előre tisztában lenni mindennel.

Az albérletben lehet szexuális tevékenységet végezni, vagy van erre valami szabály/jogi korlátozás? Úgy értem hogy ha a tulaj megkérdezi és kiderül, vagy meglátja a foltokat az ágyon/ágyneműn, akkor kitehet-e a lakásból?

Természetesen fizetem a díjakat és számlákat minden hónapban csak ez a része nem tiszta.

Köszönök minden segítséget vagy tapasztalatot



2020. jan. 20. 19:48
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

#40

Köszi szépen a választ! Bele olvasgattam mindkettő cikkbe (bevallom nem olvastam végig szóról szóra, elég hosszú), de nem találtam semmit az albérlettel vagy a szerződéssel, szabályokkal kapcsolatban.

Kiemeled belőle a lényeget légyszi? Vagy idezel belőle ami a megkérdezesre utal?

2020. jan. 28. 15:20
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne etessétek tovább a trollt, már nagyon unalmas.
2020. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
# 42 Igazad van, ez már abszurd :D.
2020. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

#43

Inkább az az abszurd hogy ezen az oldalon tényleg mindenki csak poenkodik azon ha valaki tanulni akar, gúnyt űznek az emberek belőlem mert kérdeztem valamit amit nem tudok...

40 kommemtbol a fele komolyan se veszi a másik fele még egymás ellen beszél így azóta se tudom mi a megfejtés...

Valaki légyszi tapasztalatot meg tudna osztani velem ? Aki tényleg tudja és nem csak szivat

2020. jan. 28. 15:42
 45/46 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, te szivatsz minket de már tényleg nagyon uncsi. Te nem vagy ilyen hülye mint amilyennek előadod magad, mert egy ennyire ostoba ember nem tudna fennmaradni ebben a világban.
2020. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem ostoba, csak szeretné tisztázni a kérdést, és ez felelősségteljes gondolkodásra vall. Minden szabályozva van már. Nekem egy ilyen különleges engedélyem van, de az csak rám érvényes meg egy választott partnerre.

Az mindegy hogy az én albérletem, vagy a választott partneré, mindkettőben érvényes.

2020. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!