Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Albérletben lehet szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletben lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Először megyek albérletbe márciustól valószínű, ezért szeretnék már jóval előre tisztában lenni mindennel.

Az albérletben lehet szexuális tevékenységet végezni, vagy van erre valami szabály/jogi korlátozás? Úgy értem hogy ha a tulaj megkérdezi és kiderül, vagy meglátja a foltokat az ágyon/ágyneműn, akkor kitehet-e a lakásból?

Természetesen fizetem a díjakat és számlákat minden hónapban csak ez a része nem tiszta.

Köszönök minden segítséget vagy tapasztalatot



2020. jan. 20. 19:48
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
76%
Lehet persze, csak ne olyan hangosan hogy a szomszédok panaszkodjanak, mert akkor lehet hogy ki fog tenni!:D
2020. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
#7 ezt most komolyan mondod ? Akkor mégse lehet bármikor , ha éppen nincs ott ? Vagy meg lehet oldani kamerával vagy más módon? Tényleg új teljesen ez a téma, kérlek elküldöd pontosan a szerződés ezen részét? Vagy az is elég ha csak idezel belőle és holnap megkérdezem akkor ezek alapján a tulajt is ahogy írták korabban, az a biztos és akkor el is mondja melyik fajtait engedélyezi
2020. jan. 20. 20:00
 13/46 anonim válasza:
100%
Ritka hülye ember vagy.
2020. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Jesus.... a lakhatas celjara azt jelenti hogy nem hasznalhatod irodahelyisegnek vagy egyeb gazdasagi tevekenyseg vegzesere. Lakas celjara hasznalni azt jelenti hogy te ott eled az eleted, ott alszol es vegzed a mindennapi elethez tartozo tevekenysegeid. Tehat szexelhetsz is. Rengetegen elnek alberletben, szerinted fel budapest nem szexel?:D nyugodj meg, azt csinalsz otthon amit akarsz. Csak a szomszedok nyugalmat ne zavard indokolatlanul

L

2020. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

#11 Biztos? Kicsit most dilemmában vagyok, mert mindenki mást írt , de az nagyjából körvonalazódik, hogy lehet , csak vannak különböző feltételek. Egyébként a hanggal nem lenne baj, mert mellettünk nem, csak fölöttünk és alattunk lesz szomszéd , az annyira nem hallatszik át, és a páromnak nincs is olyan nagy, hogy attól sikoltonom kelljen bármennyire is .

Köszi a választ! Zöldet adtam neked is

2020. jan. 20. 20:02
 16/46 anonim ***** válasza:
95%

Te biztos hogy trollkodsz, ennyire hülye senki nem lehet.

Szerinted aki albérletben lakik az nem szexel? Legalább annyian laknak albérletben mint saját tulajdonban. Sokan ott alapítanak családot. Szerinted valami kiváltság a szexuális élet azoknak akiknek saját lakása van?

A szex hozzá tartozik az élethez, nyilván ha kibéreled, azt csinálsz zárt ajtók mögött amit akarsz.

Bár talán jobb is ha azt hiszed hogy tilos és inkább nem szexelsz, még a végén elszaporodna az a pár agysejted, és nagyon hamar a hülyék paradicsomában találnánk magunkat.

2020. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

#14 ezen gondolkodtam is, csak barátnőm mindig mondta hogy hétvégére átmegy barátjához (saját lakásuj van, öccsével lakik 1 szobában) és lesz ne mulass, de sose mondta hogy barátnőmnel az albérletben is csinálnak, ezért állt össze a kép hogy ott nem lehetne.

Köszönöm szépen a segítséget, eddig te segítettél a legtöbbet! Ezek szerint akkor nem is kell előre szólni vagy megkérdezni a tulajt róla ? Jogomban áll erre is használni a lakást amíg a szomszédoknak nem hangoskodok?

2020. jan. 20. 20:06
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

#14 vagyok


Nem tudom hogy ennyire tajekozatlan vagy e vagy csak poenbol kerdezgetsz ilyeneket, de elhiheted a valaszom, ha ez megnyugtat joghoz erto ember vagyok. Nem kell megkerdezni a tulajt semmi hasonlorol, csak magadat hoznad kellemetlen helyzetbe. Viszont ha mar ennyire tapasztalatlan vagy ezen a teren, en a helyedben a szerzodest is megmutatnam valakinek aki tudja is ertelmezni. Nehogy olyat irj ala amit kesobb megbansz

2020. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kamu kérdés...
2020. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne etessétek már jobban ezt a trollt...
2020. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!