Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Albérletben lehet szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletben lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Először megyek albérletbe márciustól valószínű, ezért szeretnék már jóval előre tisztában lenni mindennel.

Az albérletben lehet szexuális tevékenységet végezni, vagy van erre valami szabály/jogi korlátozás? Úgy értem hogy ha a tulaj megkérdezi és kiderül, vagy meglátja a foltokat az ágyon/ágyneműn, akkor kitehet-e a lakásból?

Természetesen fizetem a díjakat és számlákat minden hónapban csak ez a része nem tiszta.

Köszönök minden segítséget vagy tapasztalatot



2020. jan. 20. 19:48
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lakótársam dugását kell hallgatnom és a főbérlőt nem érdekli, hogy engem zavar...
2020. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Azt a k..

Ilyen idióta kérdező is rég volt már..

Csoda hogy nem felejtesz el levegőt venni:)

2020. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Üzlet szerűen, tehát oénzért csak saját tulajdonú ingatlanban szexelhetsz, számla ellenében.. albérletben nem. De nyilván hazaviszel valakit és dugtok, az nem ez a kategória...
2020. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
94%
Egyedül lakom albérletben, egy csomó srác fordult már meg nálam, a tulajnak miért kellene erről tudnia? Fizetem rendesen, rendben tartom a lakást, a szexuális életem pedig nem tartozik rá. Nem is értem, hogy merült fel benned ez a kérdés.
2020. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Főbérlős albiban lehet nem tetszene a főbérlőnek - de akkor ne menj olyanba. Normál albiban meg lehet, de nem kell megkérdezni, mert a XXI. században ez természetes.

Folt az ágyon? Főbérlőként pont nem érdekel, hogy kajától, piától vagy mástól van a folt az ágyon. Az ágynemű meg a tiéd, legyen már annyi igényességed, hogy sajátot viszel és nem az előző albérlőét használod.

2020. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Te nagyon eszetlen vagy. Jobb ha nem szexelsz inkább, mert kinézem belőled h kérvényt nyújtasz minden aktus előtt majd a tulajnak.


Miért ne lehetne albiba szexelni? Szted aki évtizedeken keresztül albérletben van azok hogy oldják meg? Külön elmennek ezért egy hotelba, vagy a családhoz?

2020. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
50%
Minden egyes alkalom előtt engedélyt kell kérned a tulajtól!
2020. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk csak gumi nélkül szabad
2020. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Kérdező eszedbe ne Jusson szexelni, es ha feljelent? Beperelhet. Rosszabb esetben börtönt kaphatsz
2020. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 Bummer ***** válasza:
61%
🤔🤨
2020. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!