Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha egy szűz lány több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy szűz lány több mindent ki szeretne próbálni az ágyban akár még a szüzesség elvesztése előtt?

Figyelt kérdés
Nemrég hozódott fel a téma az egyik barátnőmmel(ő is szűz) és én mondtam hogy szívesen kipróbálnék perverzebb dolgokat az ágyban, attól függetlenül hogy szűz vagyok. Szerinte ez teljesen értelmetlen, és ráér akkor ha majd elveszítem,vagy majd néhány perverzebb dolog akkor sem. Mit gondoltok, baj ha szívesen próbálnék pár dolgot, vagy csak hagyjam akkorra ha nem leszek szűz?
2019. dec. 28. 14:18
 1/9 anonim válasza:
100%

Ez nagy hülyeség,a petting is erre van,hogy egyrészt élvezétek de szüzek maradtok. Egyeltalán nem baj természetes dolog.

Hány éves vagy?

2019. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel teljesen egyetértek, behatolás nélkül is lehet csomó kellemes dolgot csinálni.
2019. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolgokra gondolsz?
2019. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jó legalább nem vagy az a szende szűz tipus!
2019. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán perverz dolgokat, meg a szexet akarod kipróbálni akkor már nem leszel szűz ugyebár. Egyébként meg miért a szüzesség elvesztése előtt, utána már nem fogod kívánni? Dehogyisnem, nem kell túlmisztifikálni a szüzességet, ha perverzióra alkalmas partnert találsz, akiben megbízol akkor már veszítsd el vele a szüzességedet.
2019. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Azért óvatosan a perverz szóval. Sok nőnek már az is perverz, ha taknyosra akarja a férfi szopatni. 🙂
2019. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj! Már akkor is sok mindent ki lehet próbálni!
2019. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a perverz????
2019. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egészséges kíváncsiság, nincs ezzel semmi baj! :)
2020. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!