Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan fiú, aki lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, aki lány barátjával vesztette el a szüzességét? Vagy fordítva, hogy lány vette el a fiú barátjának a szüzességét?

Figyelt kérdés

Hogy alakult így, milyen volt a szex és mi lett utána?

Hány évesek voltatok és hányadik partnere volt a szűz fiú a lánynak?



2019. nov. 5. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Az első nehezen, izgultam mint állat, mindketten szüzek voltunk. Én akkor 17 a lány 15.

Összejártunk még párszor, ugy fél évig, aztán idő közben nekem barátnőm lett, neki meg badátja.

2019. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Igen, 19 éves voltam és ő volt nekem az első. Osztálytársak voltunk előtte.

Tartottuk a kapcsolatot, néha még mindig beszélünk, csak azért ritkult mert messze költöztünk.

2019. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Mi értelme ezeknek a kérdéseknek?
2019. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Exem volt

Szétmentünk, ágyig nem jutottunk el

1 évvel később felkeresett, hogy nincs e kedvem rendazeresen kurogatni

Amikor megtudta, hogy szűz vagyok, csak annyit reagált, hogy nem baj, nem érdekli, csak álljon fel, és élvezze ő is


Iszonyat jó volt

Második menetre elment ő is

Pár alkalom volt, de akkor minimum 4-5 menetek

Én asszem 21, ő 26

2019. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Én 24éves voltam 2db 26éves lány barátom volt. Az egyiküknek szülinapjuk volt 3man ünnepeltünk és végül ketten vették el a szüzességem...
2019. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!