Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan kezelnetek ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan kezelnetek ezt?

Figyelt kérdés

Ti tapasztaltabbak vagytok szexuálisan mint a leendő barátotok, akivel még csak randizgatsz,és idősebb nálad. Ő pedig szűz, még nem volt egy barátnője sem, és nem is szexelt még lánnyal.


Befolyásolná ez azt, ahogy foglalkoztok vele? Vagy ennek orulnetek? Esetleg hülye nyominak néznetek? Tegyük hozzá, hogy a csávó helyes és sportos is.


21/F



2019. okt. 2. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem folyásona be ez a tény semmivel sem, de nem is örülnék neki h a pasi szűz.

Azért mert szűz vagy még nem vagy nyomi!

2019. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit örülnék neki.... Valószínűleg jobban érdekelne hogy hogyan alakul az első, mert ez lesz a első élménye a pasinak....:D
2019. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Kb a lányok 50%-ának ez probléma. Nagy eséllyel szakítás lesz a vége.


Nyilván valami probléma van veled hogy vénszűz maradtál. Vagy fejben vagy külsőre, de legalább valami kapcsolatkezdeménynek, kellett volna már lennie.


Ha tapasztalt a lány, akkor van esélyed... ha szűz akkor simán lehet hogy vége a dalnak. Sok szűz lány nem tolerálja ha te is az vagy.

Nem is a technikai rész a probléma, hanem a kapcsolatszüzesség és a szorongás. Ha emiatt szorongóvá válsz és önbizalomhiányossá azt végképp nem tolerálják és véged lesz.


Ez ilyen játék, sok helyen kaphatsz piroslapot. Fejben készülj fel, fő az önbizalom.

2019. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

3-as..


"vénszűz" ... mi van??


24/f szűz

2019. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Hogy kezelnék, hogy kezelnék - sehogy! Nem érdekelné őket, nem az a fontos a nőknek, hogy a partnerük szűz-e vagy sem, hanem az ember maga.

Csak jótanács: ne a szexre hegyezz ki mindent, inkább az emberre, a személyiségét akard megismerni a másiknak először ne a bugyija színét. Csók, simi és a többi már jön majd magától.

2019. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
3-as, pedig nekem is szűzként mindig az volt a vágyam hogy ugyanúgy szűz pasi vegye el. Csak hogy együtt éljük át. És örülök is hogy így alakult.
2019. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak halkan mondon, velem 3 normálisnak számító lány szakított a szüzességem és a félénkségem miatt. Érdekes módon miután bevallottam, mindig hamar elmúlt a "kémia". Ketten szűzek voltak, a harmadik meg tapasztalt és ő meg ezért dobott ki. 21-27 éves korom között történt ez. Nem bírtam tovább a nők kegyetlen megalázását és 27 éves koromban elmentem prostituálthoz elvetetni. Életem legjobb döntése volt.


Sajnos a huhogók miatt halogattam idáig, tönkretették az életemet. Szerencsére utána összejött egy helyes lány, végre nem kellett hazudni, sem elmondani a szűzkórt. Simán is ment minden, csodálatos első este volt :)


Sokkal durvább a helyzet mint gondolnátok. Ez egy betegség, stigma vagy kór amit le kell győzni mielőbb. Első megalázás után még fel tudsz állni, de amikor sorozatban szakítanak emiatt, az bevésődik. Ne higgy a nőknek ebben a témában. 21 évesen már rég abban a korban vagy, hogy nyomoréknak fognak tartani. Minek is szórakozzanak veled, ha 10 kapcsolatikag is tapasztalt kan áll sorban értük?

2019. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szűz akkor minek kell külön le írni azt hogy "és nem is szexelt még lánnyal" nyilván ezt jelenti,hogy egy pasi szűz és nem valami mást..


Igazából engem annyira nem érdekel csak a nyalásra érezzen rá elsőre és akkor nem lesz gond

2019. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8, Szerintem a nyalás 15x bonyolultabb téma mint a szex. A csikló egy kiismerhetetlen és összetett műszer. Ösztönösen nem is lehet ráérezni szerintem, főleg szűzként elsőre ... kell azért segítség :D


Olyan mint behangolni egy rádióteleszkóp-rendszer parabola antennáit, és ráállítani a Vega csillagkép intelligens életformájának kommunikációjára... majd elmagyarázni nekik a Shakespear Hamlet lényegét.


Na ilyen szűzként nyalni :D Amúgy néha meg könnyű ráérezni, sokmindentől függ... ehhez képest a szex gyerekjáték.

2019. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnek, de nem is befolyásolna semmit. Ha jol elvagyunk, külsőleg belsőleg is passzolunk akkor nem lenne problema.
2019. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!