Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs tul nagy mellem ez nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs tul nagy mellem ez nagy hatrany?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Szia

Szerintem nem baj. Nekem jobban tetszik a kisebb mell. De a lány személyisége fontosabb nekem :)

22F

2019. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

" És akinek nem csak a melle, de a feneke is kicsi?"


Nem baj, csak jó feszes, formás legyen.

2019. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
A puncid legyen nedves,és a cumihoz legyen kedved,elég az XD
2019. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

13#

Ezt most mégis minek kell jelenteni?:D

Ez az egyetlen örömöd az eletben? Miért ne kérdezhetne ilyet valaki?

2019. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokt!
2019. dec. 18. 23:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, jobban számít "egyben" hogy nézel ki + a személyiséged. Egyébként megsúgom nem minden pasi szereti a tejcsárdákat, van aki inkább a kisebb "tenyérbe simuló ékszerre" esküszik. Kinek a pap, kinek a papné ugyebár.
2019. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15%
Segged, lábaid legyenek jók.
2019. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Én majdnem teljesen lapos vagyok. Nem okozott semmiben se hátrányt, csak pár személytől kaptam érte beszólást.
2019. dec. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 zol56 ***** válasza:
Azért a mai világban ez nem elhanyagolható kérdés. Ha nem túl nagy de formás azzal nincs semmi baj. Ha kicsi és formátlan az okozhat önértékelési problémákat. Ha valakinek nem tetszik azon túl tudsz lépni. Majd tetszik egy másiknak. Ha Neked nem tetszik az baj. Nézd meg magad a tükör elött reálisan. Úgy alkoss egy véleményt magadról. Ne hasonlítsd a látott képet az ujságokban és neten látható photoshoppolt modellek képeihez.
2019. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!