Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csúnya a mellem az mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya a mellem az mennyire hátrány szexnél?

Figyelt kérdés
Méretével nincs bajom szerencsére (80C) csak a formájával. Melltartóban szépen mutat viszont ahogy leveszem nagyon lóg és a mellbimbóm is nagy. Engem rettentően zavar. Mit tudok tenni ellene, hogy leküzdjem úgymond ezt a gátlást?
2018. dec. 7. 08:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Legrgyszerűbb elfogadni. Ha nem sikerül, műtét. De mennyire csúnya?
2018. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Szex közben nem nézni fogja, hanem érezni. Lesz mit érezni rajtad. Jó leszel! Bátran!
2018. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Egy nő nem a melleitől nő.Úgy egészében vagytok nagyon szexiek számunkra férfiaknak.Nem csoda ha egy meztelen nő látványától izgalomba jövünk.
2018. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

Ez a te véleményed és általánosságban valahol mindenki elégedetlen magával!

De mondta már a partnered is ezt ?

Személyszerint én pont a nagy mellbimbóju mellek tetszenek!

2018. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Csináltasd meg a melled, te jó ég. Azon fogsz kattogni közben is. Addig meg vegyél jelmezeket, szetteket és ne vedd le. Nekem sok pasim imád ruhában szexelni, én is szeretem ha marad rajtam valami, szerintem sokkal szexibb vagyok úgy, mint full meztelenül. Gondolom jó pasit akarsz magadnak, nem olyat, akinek édes mindegy hogy néz ki a nője. Márpedig egy igényes férfinek fontos a szép mell is!
2018. dec. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanannyira, mint a fiúknál a kisebb, mondjuk 13 centis pénisz.

Általában semennyire.

Van, aki számára ezek fontos dolgok, de ők a kisebbség, és ők másban is a külsőségekkel törődnek.

2018. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Egy csomó pasas izgul a lógós mellekre.

Lesz akinek jó leszel:)

2018. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
nem hiszem hogy ez döntő szempont lenne a szexben
2018. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
A férfiak nagytöbbsége a lábad közötti dolgokkal fog többet foglalkozni és nincs semmi baj a mellekkel ha lógnak. Egyébként sokat segít, ha a felső testre edzel mert azok az izmok is erősödnek amik kicsit megemelik a melleket.
2018. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

Minél érdekesebb egy női mell. Az annál izgatóbb számomra!

Ez lehet nagy,kicsi,lógós,körte,ketté álló,meg még sorolhatnám a végletekig!

2018. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!