Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy hatrany, ha kicsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hatrany, ha kicsi a mellem 16 evesen?

Figyelt kérdés

Elegge alakuloban voltam egy fiuval, de osszevesztunk. Vagtuk egymas fejehez a szavakat, utana ezt mondta: "Amugy sem ertem minek hajtottam utanad tipikus deszka lany vagy"

Korulbelul szo szerint ezt irta. Ennyire zavaro, ha valakinek alig van melle?

Eleg vekony vagyok, es ebbol adodoan mellem sincs nagyon, de a seggemre edzek mar fel eve, hogy kinezzen valahogy a testem. Engem eddig sosem zavart, sot elveztem, de amiota ezt irta, azon gondolkozom, hogy ez tenyleg ennyire gaz? Titeket mennyire befolyasol ez egy lanynal?



2017. júl. 26. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki normális és azt nézi benned, ami számít, azt nem fogja érdekelni mekkora a melled. Akinek meg csak az számít az nem érdemel meg. :)
2017. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 stewie200 válasza:
100%
Az en baratnomnek is kicsi amolyan "pont kezre allo" :D nekem pl jobban bejon ha kicsi
2017. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is :3 és az ilyen bunkókkal ne is foglalkozz aki szeret az ne a melleid miatt szeressen :)
2017. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

És még ugyis nőni fog ;)

3-as voltam

17f

2017. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a kis mell tetszik, már nem is jövök össze nagy mellű lánnyal, egyáltalán nem vonz. Nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel, ne aggódj. :)
2017. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kis mellem van, jó azért nem vagyok teljesen lapos.. ez sosem számított egyik kapcsolatomban sem, aki pedig ilyet mond neked azt szerintem felejtsd el ahogy tudod és ne vedd magadra. Nőhet még egyébként bőven, de ha esetleg nem, akkor is az a fontos hogy te elfogadd és ne adj egy pasi véleményére sem:) 18/l
2017. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
(⍜╭͜ʖ╮⍜)
2017. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonooom, mentek a zoldek❣️
2017. júl. 26. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Veszekedés volt.
2017. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. A legtöbb férfi azért jobban preferálja a nagy melleket, nyilván, és vagyunk jó páran (én is ide tartozom) akiknek csak a nagy mellek/nagymellű lányok tetszenek, de azért nincs mindenki ezzel így.
2017. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!