Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hátrány komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány komoly kapcsolat keresésében, ha nagy szilikon mellem van?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Nem szeretem a testképzavaros nőket, és a nagy szilikonok erre vallanak.

2017. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudnánk? Nekünk nincsen, ergo nem segít-nem akadályoz.
2017. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Pont hogy előny, a férfiak álszentek, valójában a szilikont is szeretik, ha nagy lesz tőle a mell, a kis mellű nőket meg le szarják.
2017. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy különösebben hátrány lenne,van akinek az jön be pl. Előnynek sem mondanám feltétlenül, engem pl. hidegen hagy,hogy szilikonos vagy természetes, kicsi vagy nagy.
2017. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Mennyire nagy?


Ha még reális, akkor nem hátrány. De ha már görögdinnye méretű, az mán nem jó.

2017. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
A kismellű nőket szeretik a férfiak. Rengeteg férfi van rosszul a komoly tejcsárdáktól, pláne ha még szilikon is. Miért rakadtál be te kis butus?:(
2017. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja, ha annyira a kis mellűeket szeretik, akkor miért vannak elájulva ha nagy melleket látnak?
2017. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Így van, a legtöbb férfi nem szereti a túl nagy melleket, ez a rész inkább a nőknek fáj.


Én is inkább egy kis formás, vagy akár nagyon lapos, mint a hatalmas, szétfolyó mellek

2017. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A férfiak szeretik a kis melleket és a nagy melleket is. Legfeljebb nem ugyanazok a férfiak. Biztos van olyan is, aki a műmelleket szereti.

Btw, nekem voltak kis-, közepes- és nagymellű barátnőim is, és sosem ezen múlott a kapcsolat sikeressége. Mondjuk műmellű nem volt sosem.

2017. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen, nem kezdek idiótákkal
2017. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!