Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már dolgotok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok olyan pasival, aki belétek volt zúgva, de nehezen mutatta ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
Pl nem ostromolt egész nap üzenetekkel, nem igazán bókolt, nem az a romantikus típus. Nem tudom eldönteni, hogy most belémzúgott, csak 2 hét ismerettség után még nem meri kimutatni, vagy épp ellenkezőleg, nem érez semmit?:D Eddig 3 randink volt, mindig pontosan jelent meg és sok-sok órát együtt voltunk. Szexre ritkán tereli a témát, látszik, hogy nem ámítani akar. Egyik alkalommal ittunk is, akkor, kissé részegen szinte szerelmet vallott(ebből gondolom, hogy érezhet valamit), de józanon nehezen mutat ki érzelmeket :D Szerintetek ez lehet annak a jele, hogy tényleg belémszeretett, csak még óvatos, jobban meg akar ismerni először?

2017. máj. 1. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Nem 1fiurol beszelunk?:D viccer felre teve en ugy gondolom hiaba nekem tetszik ha tobbszoris csak en keresem es azok utan sem keres hagynam az egeszet ha nem keres semmi ertelme szerintem.
2017. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt hasonló férfi az életemben. Világos volt, hogy szerelmes, a vak is látta. Próbáltam türelmes lenni, de a mai napig is várhatnék. A te csávód jobbnak tűnik. Szerintem nem kell már sok idő neki.
2017. máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És az köztudott, hogy aki nem bókol egész nap továbbá óránként nem keres, az nem akar semmi tőletek? Igen, a ti esetetekben elhiszem ezt, hisz nem mondja ki a hapsi a nyilvánvalót sem, ha egyáltalán úgy van, de nem reprezentatív, amit fiatal korban tanulnak a lányok/fiuk. 10 + év és változik minden ilyen téren, ha nem, akkor kisfiukat/lányokat fogtatok ki.
2017. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Valószínűleg nem egy éretlen kisfiú, aki 2 hét ismeretség után szerelemmel dobálózik, meg szex-szel. Ráadásul 3 randi után...

2017. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
23 éves. Érezni is rajta, hogy nehezen megnyílós(egyébként én is az vagyok). Igazából, sokkal jobban értékelem, hogy nem mondja 2 hét után, hogy szeretlek, meg nem próbál kamudumákkal levenni a lábamról. Csak szokatlan, mert eddigi pasijaimat kb le se tudtam vakarni.
2017. máj. 1. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok bár már idősebb, próbálom jobban kifejezni ha valakivel ismerkedem. Nyilván 2 hét után nem mondom én sem hogy szerelmes vagyok vagy hasonlók.

Szerintem ha hasonlók vagytok nagyon jól működhet köztetek a dolog. Tudod nem az a jó kapcsolat ahol napi szinten dobálózunk a szeretlek szóval... Hanem ahol kimutatjuk tettekkel.

2017. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!