Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bezárnátok a párotokat ketrecb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bezárnátok a párotokat ketrecbe, pincébe, szűk helyekre ha ez lenne a nagyon nagy vágya? (bdsm) Tudnátok esetleg tippeket adni hogy hogyan lehet ezt nagyon biztonságosan kivitelezni?

Figyelt kérdés

Barátnőm már évek óta ezzel nyaggat. Gyerekkora óta ez a fantáziája. Pedig a bdsmben kipróbálok szívesen sok mindent, és ki is próbáltunk már durva dolgokat, de ez nekem kicsit necces. Alapból nem lenne baj, de tényleg nem tudom, hogyan hagyhatnám ott nyugodtan mondjuk egy ládában. Egyszer kipróbáltuk, az ágyneműtartóval, de 5 percenként kérdezgettem h minden rendben van-e.

Ketrecet nem könnyű barkácsolni rendelni meg szintén, a társasháznak meg van egy tárolója de akkor meg nekem is ott kéne lennem egész éjjel...

Ötletek?


2019. nov. 12. 19:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hetek re is megoldható.

Te az adriára mész a barátnőd a dobozba.

De szerintem még ha kaja/pia meg is van oldva az ember nem szivesen sz@rik maga alá és fexi benn 1hétig. Vagy tovább attol függ mennyi szabit tud 1szerre kivenni.


De azon túl is vannak egészségügyi kockázatai.

És nem árt ha a közelben vagy...

Szerintem probáljátokki ilyen fokozatosan aztán kiderül,hogy hol van a határ a fantázia és a valoság közt.

2019. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!