Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van lehetőség biztonságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lehetőség biztonságosan megszabadulni a szexuális vágytól?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok.

Világéletemben undorodtam a szextől és az emberi testtől, és ahelyett, hogy ezt kinőttem volna, idővel egyre rosszabb és rosszabb lett.


A probléma, hogy ettől függetlenül a testem megfelelően működik. Tehát fel szoktam izgulni, és előbb-utóbb "muszáj" maszturbálnom, mert fizikailag és mentálisan is teljesen magába kerít a vágyakozás, és ez borzasztóan idegesít.


Sokkal-sokkal egyszerűbb és nyugodtabb lenne az életem, ha nem kellene ezzel a dologgal foglalkoznom, semmi értelme, csak arra jó, hogy idegesítsen + húzza az időmet.


Hogyan van lehetőség megszabadulni ettől?

Olvastam kasztrációról, de ha jól értelmezem, akkor mind a fizikai, mind a kémiai illegális, ráadásul nem is kimondottan biztonságos. Más?


2019. aug. 17. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
19 evesen eleged van?
2019. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom, nem is szexeltél még? Ha egyszer fogsz, talán a véleményed is változni fog.
2019. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem előbb egy kicsit próbálj meg ismerkedni a szex világával mielőtt teljesen elzárkózol tőle. Nekem kicsit lányos hisztinek tűnik a problémád. Végy erőt magadon és használd amivel megáldott a jóisten!!!
2019. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Ez nagyon egyszerű. Rettentően.

Vigyél be külsôleg tesztoszteront - gyúrósoktól teremben tudsz szerezni, nem, szólsz egy olyannal aki komolyabban edz - injekcióval kell beadni, 6-7 hónapig szúrd, magasabb lesz a szinted, meg fogsz bolondulni, de a szervezet leállítja a saját termelést, mert a külső beviteltől maxon pörög, kiverés után a tesztoszteron szint lecsökken, szex után is, de így mindig maxon van... a lényeg hogy 6-7 hónap után fejezd be az injekció kúrát is, és nem fog többet felàllni! Garantált!

2019. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez biztosan működő módszer! Kondisoktól tudsz szerezni, ők izomépítésre használják, mert ettól fejlődik az izomzat, ez egy szteroidhormon!

Az élsportolók azért nem dugnak/verik téttmeccs előtt, mert az “esemény„ után lecsökken, de így meg pörögnek tőle. Bent marad a hormon!

De az injekciós kúra, az tuti módszer!

2019. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

A szervezet sokkal kevesebbet állít elő. Ezért visznek be külsőleg!

A legjobb izomépítés az önmegtartóztatás! De akik testet építenek, ők szurival nyomják. Ha van merszed csináld, de készülj fel, rosszabb lesz, mert még magasabb lesz a szinted! De amint hosszú idő után elhagyod, már nem fog felállni soha többet! A szervezet leállítja a saját termelést. Ez a lényeg!

2019. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Illegális dolgot ugye nem is tesz soha senki...
2019. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Katonaságot tudom neked ajánlani.
2019. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!