Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bezárnátok a párotokat ketrecb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bezárnátok a párotokat ketrecbe, pincébe, szűk helyekre ha ez lenne a nagyon nagy vágya? (bdsm) Tudnátok esetleg tippeket adni hogy hogyan lehet ezt nagyon biztonságosan kivitelezni?

Figyelt kérdés

Barátnőm már évek óta ezzel nyaggat. Gyerekkora óta ez a fantáziája. Pedig a bdsmben kipróbálok szívesen sok mindent, és ki is próbáltunk már durva dolgokat, de ez nekem kicsit necces. Alapból nem lenne baj, de tényleg nem tudom, hogyan hagyhatnám ott nyugodtan mondjuk egy ládában. Egyszer kipróbáltuk, az ágyneműtartóval, de 5 percenként kérdezgettem h minden rendben van-e.

Ketrecet nem könnyű barkácsolni rendelni meg szintén, a társasháznak meg van egy tárolója de akkor meg nekem is ott kéne lennem egész éjjel...

Ötletek?


2019. nov. 12. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Pont most találtam. Imádná :D


Hát hosszabb időre tényleg csak úgy, hogy van mellette teló vagy valami. Hetekre nehéz kilogisztikázni mert akkor addig nem nagyon mozdulhatsz el mellőle.

2019. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
+1 gondolat, kamera légzésfigyelő?:) az bejelez ha eszméletét veszíti.. bababoltban pár ezerért vehetsz ilyet.
2019. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Vesztek egy gyerek játszóházat, amit szobán belül lehet felállítani, terítetek rá egy sötét lepedőt, aztán alhat benne.
2019. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég beteg egy barátnőd van.

Fél nap, vagy pár óra az oké, de egy hétre? elernyednének a végtagjai, izmai.

Először zárd be a szekrénybe, vagy az ágyneműbe, és azért legyél ott a közelében (közben tv-zel stb) és találjatok ki vmi jelszót ha már nem bírja tovább.

2019. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hetekre bezárni azért macerás... nem jár dolgozni? Egyébként ehhez leginkább egy kertes ház, vagy egy tanya lenne a legideálisabb helyszín. :)
2019. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hetekre? Na az már káros az egészségre.

De mondjuk 1-2nap az ok. Üvegfedelü koporsó,légzés figyelő,csengő.

2019. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért meg lehet azt úgy oldani, hogy ne legyen káros az egészségre... Pince, és viszel vizet, kaját stb... De egy dolgozó ember számára azért ezt nem nagyon lehet kivitelezni. :D
2019. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm állandóan arról fantáziál, hogy pár napra őrizetbe veszik valami piti ügy miatt és fogdába zárják, meg rabszállító furgonba. Persze vallatják is, meg meg is bilincselik, pórázos bilincsben vezetgetik.
2019. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tetszik a csaj... :D
2019. nov. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18, kár hogy a barátnőd fantáziál ilyenről és nem te :D

vallatnám én szívesen, van néhány ötletem..:)

2019. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!