Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bezárnátok a párotokat ketrecb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bezárnátok a párotokat ketrecbe, pincébe, szűk helyekre ha ez lenne a nagyon nagy vágya? (bdsm) Tudnátok esetleg tippeket adni hogy hogyan lehet ezt nagyon biztonságosan kivitelezni?

Figyelt kérdés

Barátnőm már évek óta ezzel nyaggat. Gyerekkora óta ez a fantáziája. Pedig a bdsmben kipróbálok szívesen sok mindent, és ki is próbáltunk már durva dolgokat, de ez nekem kicsit necces. Alapból nem lenne baj, de tényleg nem tudom, hogyan hagyhatnám ott nyugodtan mondjuk egy ládában. Egyszer kipróbáltuk, az ágyneműtartóval, de 5 percenként kérdezgettem h minden rendben van-e.

Ketrecet nem könnyű barkácsolni rendelni meg szintén, a társasháznak meg van egy tárolója de akkor meg nekem is ott kéne lennem egész éjjel...

Ötletek?


2019. nov. 12. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha erre vágyik, miért ne
2019. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne nála mobil?

Ha gáz van felhív. Egy pár lyukat meg lehet furni faládára, biztos ami biztos.

2019. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, nem tudom. Én is BDSM kedvelő vagyok, de azért ezzel nagyon óvatos lennék. Mindig mellette, stb.


Képzeld el valami történne vele közben... Na azt magyarázd meg a zsernyákoknak...


Ha már nagyon tippeket vársz, próbálj keríteni egy nagyobb dobozt, amiben elfér... Aztán valami barkács áruházban veszel léceket amiből csinálsz hozzá keretet... Nem tudom, ez jutott eszembe. Vannak ilyen fantáziák, sőt van is valami csaj aki ebből még pénzt is verbuvál.. Élőben lehet nézni ahogy bezáratja magát, napokra. Pluggal a fenekében meg minden. Hát nem tudom, ez nekem kicsit már talán sok.

2019. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Első körben a szekrénybe. Ha tetszik neki akkor nyilván tovább lépnénk. A vége pedig egy személyreszabott "koporsó" lenne.

Szűk,sötét, csendes,kilátástalan.

Esetleg megtuningolva egy latex ruhával,szemfedővel száj pecekkel...és csak ott aludhat.

2019. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Gyerekkorba óta? Irány a pszichológus.
2019. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem átlagos vágy, de jogszabály nem tiltja, egészségre sem ártalmas (ha figyeltek pár dologra). Ergo ha mindketten akarjátok és izgalmasnak találjátok akkor miért ne.

Ha kisebb helyre zárod akkor figyelj a levegő-utánpótlásra (pl. ne bekötött szájjal zárd be), a megfelelő hőmérsékletre télen-nyáron (s meg ne fázzon, se hőgutát ne kapjon).

Legyél kreatív! Ha nyár lenne azt mondanám zárd be a csomagtartóba összekötött kézzel-lábbal és vidd ki egy erdőbe, vagy más helyre (amit nem árulsz el előre) ott aztán mehet a szeánsz :)

2019. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

pszichológusnál már volt.. a fantázia nem trauma miatt van úgyhogy a pszichológus se nagyon tudott segíteni.

ez inkább olyan mint a fétis. egészen durva bdsm vágyai is vannak, amiket viszont ki tudunk élni, mert nem annyira veszélyesek.

én magam ismerem az érzést amikor elnyomja az ember ezeket aztán már borzasztó érzés h mennyire hiányzik. és nekem is ővele sikerült ezeket kiélnem, úgyh sztem tartozok annyival h az ő vágyát is megvalósítjuk csak megoldás kell rá.

a szekrényt már próbáltuk párszor, de az nem az a kiszolgáltatottság érzés. én meg ugyanúgy nyugtalan vagyok közbe szóval akkor már mindegy. mondjuk lehet h nem vacak pozdorja kika szekrény kéne hanem 200 kilós régi fajta szekrény v vas szekrény.

2019. nov. 12. 20:22
 9/21 A kérdező kommentje:
igazából a csomagtartó meg meg doboz meg minden szuper ötlet csak az a kérdés hogy hogyan bizonyosodhatnék meg afelől h jól van. pláne ha ezt mondjuk egész éjszakára szeretné, vagy egész hétvégére... sőt, már mondott egyszer ilyet h hetekre...
2019. nov. 12. 20:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Valahol a Balaton partján van egy BDSM stúdió, ami kínzókamraként üzemel, megpróbálhatnátok, nem tudom mennyiért adják ki, vagy egyáltalán működik-e még..

Nem akarok hamis reményt kelteni vagy ilyesmi:) De egy próbált megér.. smpixin láttam, de a hirdetés nevére már nem emlékszem

2019. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!