Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szexben lehetséges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szexben lehetséges, hogy érzelmek alakultak ki?

Figyelt kérdés

Harmadikként csatlakoztam egy párhoz. A dolog 3 hónapja tart, kb 20 alkalom volt eddig. (sosem volt olyan hogy kettesben lettünk volna)

Tegnap más volt mint elötte, az elöjáték közben is azt éreztem, hogy többet foglalkozik velem és több a szemkontaktus köztünk..miközben az egyik pózban vele szemben, voltam a párja pedig hátulról volt neki, kérte, hogy csókoljam meg, aztán utójáték közben is csókolóztunk sokat.


Amikor megismerkedtünk zárkózottabb volt, kicsit úgy éreztem a párja miatt akarja a hármast mintsem maga miatt, aztán idövel oldódott, és a mai után felhozta, ha ilyen jól müködik köztünk a szex, akkor kicsit szorosabbra füzhetnénk a kapcsolatot és szexen kívül is összejárhatnánk. (Hármasban, közös progeamok, stb.)


Mielött elmentem, váltottunk néhány szót és akkor mondta: "nagyon élveztem a mait" aztan megölelt és úgy nézett rám hogy muszãj volt megcsókolnom.


Tudom, nem mindennapi szitu, szóval biztos nem egyszerü a helyzet. 5 éve vannak együtt, 15 év korkülönbség van köztük, (a lánnyal köztünk 2 év van csak) mindenesetre szerintem szeretik egymást, arról volt szó, hogy kipróbáljuk hármasban, aztán majd meglatjuk tetszik-e.. de azt leszögeztük, hogy nem lesz érzelmi alapja a dolognak, hanem csak a kíváncsiság és a testi vonzalom dominál majd.

Valamennyit persze beszélgetünk, idövel jobban megismertük egymást..

Viszont most olyan jeleket érzek, amik szerintem nem testi vonzalmat jelentenek.


Talán hangyányival érzêkibb vagyok a szexben és finomabb az elöjátékban, ugyanakkor határozottabb a szexben, igazãból legtöbbször én irányítok.


Mindenesetre nem szeretnék belerondítani a kapcsolatukba, nekem ideális ez a kötöttségek nélküli hármas.


Ha a lány érez irántam, akkor jobb lenne ha lelépnék?



2019. nov. 11. 06:13
1 2
 11/15 Synesztro ***** válasza:
95%
31/F. A 8as válaszolónak üzenem, azért írta ki heteróban a kérdést, és nem bi ben, mert a 3as ezen formájában mindenki heteró.;) Nos kedves kérdező. Mivel én már kipróbáltam a 3as mind2 formályát (2F/L,2L/F szigorúan heteró vagyok), illetve a párcserés 4 es szexet, sőt még egy grupiban is részem volt, illetve a mai napig űzzük a párommal ezt a felállást, ha akad megfelelő fiú, vagy lány partner (párom is heteró). Szóval a helyzeted az, hogy mint előttem valaki írta, egészen egyszerűen jobban csinálhatod, mint a párja, és bejössz a csajnak. Tömören ennyi. A 3asnak sok szabálya van, ezek közül a legszigorúbb, hogy a vendéggel semmilyen érzelmi kontakt nem alakulhat ki. Ha ez megtörténik, vagy a vendég, vagy a pár részéről, azonnal fel kell függeszteni a 3asokat, különben a kapcsolat menthetetlen. Ha nem te, hanem a pár személye érez valamit irántad, 2 dolgot tehetsz, de ez gondolom magától értetődő. 1: Nem teszel semmit, élvezed a kiváltságod, és kivársz benne, míg a csaj rászánja magát egy döntésre, és elhagyja a párját, minek következtében az öledbe hullik, kérdés, hogy te ezt akarod e? Következésképpen a sráccal óhatatlanul, megromlik, elmérgül a kapcsolatod, legyen az bármilyen. Vagy 2:kiszálsz. Ezt megtehet bárhogy, akár csak hogy közlöd, hogy nem akarsz többet, akár leülsz velük ezt megbeszélni, akár hazudsz, hogy ne bánts meg senkit, ez esetben bekamuzod, hogy sajnálod, de te kezdessz el érezni valamit, és nem akarsz ebből bajt stb. (ez utóbbi be szokott válni, mivel a pasija behúzza majd a kéziféket, és rohadtul imádni fog érte, hogy milyen rohadtul rendes gyerek vagy te, csaj közben meg rizikós, mert mivel a csaj érez irántad, ez egy beismerővallomás, és egy nagy löket neki, hogy hagyja a jelenlegit faképnél!!!). Szóval ez a te egyéni döntésed innentől már. Kamunak azt is felhozhatod, ez a beton biztosabb, hogy sajnálod, de te közben megismertél egy csinos lányt a fene se tudja hol, és kezd a dolog komolyabbra fordulni, ezért szállsz ki. Ezzel a csajt is lerázod, csak kellemetlen ha a továbbiakban is találkozásnál látják, hogy egyedül vagy. persze onnan meg már bármit mondhatsz, megcsalt stb, és most mehetne a 3 as, de nagyon magad alatt vagy, nem akarod stb.stb.stb. Az én párom egyszer ingott csak meg, pár éve, mi azonnal beszüntettük, rá pár napra elmentünk kirándulni, párom átgondolta az életét, és velem akart maradni. Sráccal is jóban vagyunk, ő már házas, több 3as vele nem volt, párom rájött, hogy írtó nagy hülyeség lett volna engem elhagynia, és lassan 10 éve vagyunk együtt a legnagyobb rendben, néha feldobva a hangulatot párokkal, vagy kiválasztottakkal.;D Remélem tudtam segíteni, ha bármi továbbiban tudok, akkor majd írsz;D
2019. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Yoda m. ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező fiú!


Kérdésedre röviden: - Igen, lehetséges. Miért ne? MINDEN lehetséges. (Meg annak ellenkezője is!)

Egyébként pedig Synesztro nevű válaszadó mindenre kitérően megválaszolta az összes lehetséges alternatívát. Nincs is igazán mit hozzáfűznöm.


Talán csak annyit...

Egyet ne felejts el sosem: Ha érzed, ha látod, hogyan alakulnak a dolgok és mondjuk a lány esetleg kevésbé tudatos, tehát teljesen másként, vagy nem is látja, vagy félre értelmezi önmaga érzelmeit... nos úgy a Te felelősséged minden további lépés megtétele.

Nem annyira az övé, még ha azt az alapvetést vesszük is tényként tudomásul, ami azt mondja ki: - Minden ember önmaga sorsáért felelős.

Olyan ez, mint mikor egy vak embert átsegítünk az úton, mert jól tudjuk, hogy neki épp nincs szeme a látáshoz (vagy csak elhomályosult), mint nekünk, akiknek van szemünk és tisztábban látjuk az átkelés buktatóit. Ilyen átkísérések alkalmával, ha időlegesen is, de rajtunk a felelősség és nem az övé, hogy biztonsággal átkeljen, ha már egyszer belénk kapaszkodott... Ugye érted?


Az ERŐ legyen Veled!

2019. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

11! A 8-as lennék!


Aki valóban heteronak érzi magát azt zavarja a saját neme meztelen látványa!

Ezt pedig a kérdező írta :

"Amikor megismerkedtünk zárkózottabb volt, kicsit úgy éreztem a párja miatt akarja a hármast mintsem maga miatt,"


Na?? Akkor most eme felállás még mindég hetero kategóriába tartozik?

2019. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Synesztro ***** válasza:
94%
13as. A lány volt a zárkózottabb, a vendég fiú felé, nem a csaj pasija. Egy lány és egy fiú kapcaolata mióta nem hetero? Ami a saját neme zárkózottságát illeti, egyáltalán nem meleg, vagy bi, akit nem zavar, ez szégyenlősség kérdése. Egy több mint száz fős cégnél dolgoztam 3 évig, ahol a zuhanykabinokon nem volt függöny. Senki bem zavartatta magát, én pedig erősen kétlem, hogy száz b..zival fürödtem volna együtt 3 évig.! Nem utolsó sorban pedig, már ne haragudjon meg senki, de több éve űzök hasonló 3ast a párommal, ahol ha úgy van, akkor fiú a 3ik nem is, nem bekötött szemekkel, tapogatózva tesszük ezt, nehogy zavarban legyünk, ahogy a nudista strandon sem látsz pasikat szemkötővel, pedig azok is pucérok, és a kutyát sem érdekli. Én spec olyannyira nem vagyok szemérmes, hogy konkrétan tojok rá, hogy kinek tettszik vagy sem, ha úgy érzem simán kidobom bárhol a bránert, vagy elmegyek fürdeni. Akinek nem tetszik nem néz oda, de azért magamról csak tudom, hogy hetero vagyok. Hogy tágítsam az ismereteket, nem az számít bi nek, akit nem zavar egy azonos nemű pucér látványa, hanem az, ha nem zavarja a fizikai erotikus kontaktus, esetlegesen fel is izgatja, ha mondjuk egy pasi fenéken paskolja stb. Remélem tudtam segíteni. :)
2019. nov. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%

Akkor még szűkítem a kört!


" úgy éreztem a párja miatt akarja a hármast mintsem maga miatt,"

Ez a mondatrészlet nem hetero beállítottságra utal.


És mint írtam akit nem zavar a saját neme pucér teste a közelében az nem hetero.

Én a férfiak szagától is undorodom nem hogy a pucér látványuktól.


Remélem én is tudtam segíteni....

2019. nov. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!