Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Lehetséges elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lehetséges elélvezni csak a mellbimbók nyalogatásától?

Figyelt kérdés

Barátommal tegnap kipróbáltuk, hogy nyalogatta, szívogatta a mellbimbóim. Nagyon nagyon jó érzés volt, konkrétan orgazmusközeli állapotban voltam,bár az orgazmushoz végül izgatni kellett a csiklóm is. Lehetséges csak ettől elélvezni? Valakinek van ebben tapasztalata?

Normális válaszokra vagyok kíváncsi!

N


2019. nov. 3. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez mint a hüvelyi orgazmus... keveseknek sikerül; de ha nem is sikerül legalább baromi jó érzés.

A legrosszabb amit tehetsz hogy eldöntöd, márpedig neked ettől orgazmusod lesz. Ilyenkor stresszelsz rá, és 100% hogy nem fog sikerülni...

Én azt ajánlom hogy ne elélvezni akarj, csak élvezd ami történik veled.

2019. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig is szerettem ha simogatta nekem, mert ha masztizok és közben magamnak is fogdosom, az is kellemes érzés volt, de ez a nyalogatás valami fantasztikus. Jobban benedvesedtem tőle mint az ujjazástól. Fogunk még próbálkozni ezzel.

Igazad van, élvezni kell és nem rágörcsölni. Köszi a válaszod. :)

2019. nov. 3. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem sikerűlt.
2019. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt tőle orgazmusom, de nagyon kellemes és izgató.
2019. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt nehany ilyen.
2019. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként válaszolok, mert van tapasztalatom!

Voltam olyan nővel aki tudta magáról, hogy szereti és képes elélvezni tőle, kérte, hogy csak így izgassam és sikerült neki az élvezés. Azóta próbáltam más nőnél is, de neki csak kellemes érzést jelentett, viszont nem volt orgazmusa.

Szerintem nem mindenki képes rá.

2019. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2019. nov. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!