Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetséges az, hogy ülve hosszabb a péniszem és jobb az erekció is, viszont állva kisebb és nem annyira keményen áll? Esetleg másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ülve és állva is egyforma mindenkinek méretben és az erekció "keménysége" is azonos. Ha nem szédülsz, vagy nincs más ilyen jellegű keringési probléma akkor max. mentális oka lehet.
2019. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert állva leszáll a lábadba a vér...
2019. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

miért van az, hogy ha befeszítem a bicepszemet, akkor az nagy és kemény, de amikor alszom, akkor lapos és puha???


szerinted?

2019. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tippelnem kéne, akkor a keménységbeli különbséget a vérnyomásnak tudnám be, de nekem pl. fekve kevésbé kemény és állva, ülve azonos.

A méret egyrészt változhat a keménység miatt, másrészt ülve talán más szögben áll a farkad a medencecsonthoz képest, mint álló helyzetben amikor mérsz. Állva is hogyha lejjebb hajtod a farkad és ugyan úgy pl. szeméremcsonttól mérsz akkor hosszabbnak tűnhet.

2019. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!