Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges? Valami bajom van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Valami bajom van?

Figyelt kérdés

Rengeteget beszélek a szexről, mint téma, igazából már csak ez érdekel. Keresem a fiúk társaságát, vágyom az elismerésükre, de a sok bók már sehogy se hat rám. Illetve ez a masztizásra is kihatott. 3 hét után nemrég masztiztam először és az se esett valami jól. Élvezkedni akarok és egyfolytában simogatom is magam, meg ujjazom. Nem élvezek el ettől, de azért csinálom. Minden pasi farkát látni akarom, ha kicsi, ha nagy. Régebben napi 6 masztinál meg se álltam. Most meg... mi történhetett velem? Egyébként szűz vagyok még, ha esetleg ez fontos infó lenne.

18/L


2019. nov. 8. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Golyóérett lettél.


F, 39

2019. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Haha:D
2019. nov. 8. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a baj? Nincs már olyan erős nemi vágyad, viszont akarnád, hogy legyen?
2019. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így van utolsó válaszoló. Talán nimfománia ez? Vagy nem is tudom
2019. nov. 8. 16:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális.
2019. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen felizgatlak. 40f
2019. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erősebb kell már neked mint az ujjaid. Ennyi. :D

Ettől még nem leszel nimfomán.

2019. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább páros játékok izgatnának fel vagyis egy férfi aki foglalkozna veled!
2019. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, csak jól működik a libidód ennyi. Ideje lenne, hogy ne csak az elméletet gyakorold meg szólózz, hanem nyiss egy olyan pasi felé aki neked szimpatikus és megbízol benne. Hidd el élőben - ha figyelmes a partnered - ezerszer jobb lesz :)
2019. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Már unalmas itt a sok úgynevezett nimfomán. Menjetek el egy szórakozóhelyre és szedessétek föl magatokat valami nagy szexőrült macsóval. Ne itt picsogjatok vazze
2019. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!