Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges? Valami bajom van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Valami bajom van?

Figyelt kérdés

Rengeteget beszélek a szexről, mint téma, igazából már csak ez érdekel. Keresem a fiúk társaságát, vágyom az elismerésükre, de a sok bók már sehogy se hat rám. Illetve ez a masztizásra is kihatott. 3 hét után nemrég masztiztam először és az se esett valami jól. Élvezkedni akarok és egyfolytában simogatom is magam, meg ujjazom. Nem élvezek el ettől, de azért csinálom. Minden pasi farkát látni akarom, ha kicsi, ha nagy. Régebben napi 6 masztinál meg se álltam. Most meg... mi történhetett velem? Egyébként szűz vagyok még, ha esetleg ez fontos infó lenne.

18/L


2019. nov. 8. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bal kézzel írom a kommentet, mert a jobbal hegyezem a kérdésre...😂 Na, el ne bízd magad Baby. Éhes vagy és meg kell etetni téged. Vagy innad inkább a sperma koktélt? Hmmm...31F
2019. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!