Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet vmi bajom a későbbiekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vmi bajom a későbbiekben a sok masztitól?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még és filmekre szoktam van hogy pár napig nem, de olyan is van hogy egy nap többször, el is megyek tőle mindig

Lehet ebből vmi baj majd ha szexuális életem lesz?

Lány vagyok, nem kérek privit



2019. okt. 27. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez nem sok.

2. Nem lesz bajod.

3. Én sem kérek privit.

2019. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Max annyi, hogy ehhez szoksz hozzá, és ha lesz pasid akkor esetleg az ő kényeztetését kevésbé fogod érezni/élvezni!
2019. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Maximum boldog leszel. Ez veszélyes!
2019. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

1. Ha ujjazod magad akkor már nem vagy szűz.. Mivel addig számítasz szűznek ameddig nem szakadt át a szűz hártyád.. Ha 5 cm-tol nagyobb dolgot dugsz magadba már rég nem vagy szűz...

2. Bajod nem lesz csak hozzá szoksz.

3. Én sem kérek privit.

2019. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Fizikailag bajod nem igazán lehet tőle. Annyi hátulütője lehet a dolognak, hogy ha majd párkapcsolatod lesz, benne van a pakliban, hogy csak nehezen, vagy egyáltalán nem tudsz majd átélni orgazmust szex közben, mert a tested annyira megszokja azokat az ingereket, amiket maszti közben kap, hogy csak attól tudsz majd elmenni. Ezt amúgy kitartással és egy kis gyakorlással lehet majd orvosolni, úgyis össze kell csiszolódni az elején szexuálisan is. Annyi biztos, hogy legalább tudod, te képes vagy az orgazmusra, csak meg kell találkozók a módját közösen is, sok nő meg masztival se képes rá.
2019. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4! Tévedés! Attól, hogy átszakadt a szűzhártyája (ujjazás, vibrátor, stb!) még szűz marad! Majd akkor nem lesz szűz ha már járt benne egy srác (pasi) farka!
2019. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

#4

Szerinted ettől ő már nem szűz? 😅

2019. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvan a szűzhártyám és hogy honnan tudom? Simogatással nem szakad át :) és szűz is vagyok köszönöm.
2019. okt. 27. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség hogy van hátránya! Semmi hátránya nincs. A vibrátornak talán de azt is kétlem. Egy pasi stimulációs készsége sokkal de sokkal erősebb mint a kiscsaj saját kezáben rejlő lehetőségek. Ellenben a saját testének a megismerése nagyon hasznos a későbbi jó nemi élet szempontjából...
2019. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!