Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss kapcsolat, barátnőm nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat, barátnőm nem szereti az orális szexet. Változhat a késöbbiekben?

Figyelt kérdés

A barátnőm az előző (és egyetlen) kapcsolatában megutálta az orális szex minden formáját, mert rá volt kényszerítve ha ő kap akkor neki is adni kell. Nagy nehezen már eljutottunk oda, hogy megengedje, hogy én csináljam neki és láthatóan nagyon élvezte és elmúlt a szorongás ami korábban volt, viszont néha nekem is jól esne.

Van köztetek olyan aki hasonló problémákkal küzdött, de késöbb leküzdötte? Azt nem szeretném, hogy kényszerből vagy undorral csinálja.



2018. aug. 9. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Lehet jobban megjönne a kedve a csajodnak az orálozáshoz ha nem a fszodom hordanád a túrót.
2018. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én csak az első pár orálnál undorodtam a dologtól, aztán viszonylag gyorsan megszoktam. ha a te barátnőd még mindig nem, akkor lehet, hogy már nem is fogja...
2018. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Én nem szerettem se kapni, se adni, de a kedvéért megcsináltam egy szintig és hagytam is neki. De látta rajtam, hogy undorít és pár alkalom után nem erőltette. 10 év telt el, de most is azt mondja, nem cserélne le senkire, mert velem a legjobb a szex.
2018. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, változhat a későbbiekben. A sima szextől is undorodni fog. Nem is értem, miért maradnak emberek prűd nők mellett...
2018. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Rá volt kényszerítve" hogy lehet vkit erre rá kényszeríteni? Ha nem akarja nem csinálja ennyi. Hagyj egy kis időt neki,talán ha látja rajtad h te nem erőlteted rá akk egy idő után felbátorodik.


22/N

2018. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki időt. Változhat. És ne is hozd fel neki. Egyszer majd rákap.
2018. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mantis religiosa ***** válasza:
Ne reménykedj! Nem tudom hány évesek vagytok, de 25 felett az emberek már nem változnak. Nőknél pedig különösen fontos az első benyomás. Tehát ha az elsővel negatív tapasztalatai voltak, valószínűleg egy életre elment a kedve a dologtól. Ha pedig néha majd megteszi is a kedvedért, attól meg neked fog elmenni a kedved az egésztől.
2018. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hagyj neki időt

Bár nem hiszem h változhat

2018. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Rúgd ki, még most!
2018. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én nőként adni szeretem nagyon, kapni nem. Csinálhatna bárki bármit, én akkor is utálnék egy puha, meleg nyelvet érezni a puncimnál, és sose szeretnék ezen változtatni. Tudom milyen jó tud lenni, volt benne részem, ki is elégítettek már úgy, de ennek ellenére ha lehet, soha többé nem akarom azt érezni. De ha fordítva lenne, biztos próbálnék erőt venni magamon, hogy a páromnak örömöt okozhassak.
2018. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!