Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi a bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a bajom?

Figyelt kérdés
Eleg regota viszket a puncim, marmint a kulso szemeremajkaknal, eddig nem tulajdonitottam neki nagy jelentoseget, parszor hasznaltam canesten kremet, meg kupot, egy ideig jo volt, aztan utana megint elkezdett viszketni. Most vagyok egyutt a masodik partneremmel, elotte csak egy fiuval voltam egyutt, es mindig vedekeztunk, de a mostani baratommal kiprobaltuk mar gumi nelkul is, es tetszett, ezert par napja is ugy csinaltuk. (nem kell beszolni, szedek fogamzásgátlót) azota megallas nelkul ég a huvelyem, tehat mar nem csak kivul, hanem belul is viszket, faj, es nem akar elmulni, hiaba mosom ezerrel. Sokat olvastam a temarol, az is lehet, hogy a baratom felsertette a huvelyemet, de ennek nem latom nagy eselyet, ugyanis nem olyan nagy a penisze, hogy kart tehessen bennem. Max a szarazsagra tudok még gondolni, de nem ertem.. Ezelott, mikor kiprobaltuk gumi nelkul, semmi baj nem volt, csak most kb 3 napja jelentkezik ez nalam. Mi lehet a baj? Legyszi, beszologato, bunko emberek kimeljenek, nem vagyok kivancsi arra, hogy milyen poenokkal probaltok beoltani, koszi.
2019. okt. 11. 01:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem lehet hogy fertőzésed van?

Lehet hüvely gomba.

Minnél előbb menyj orvoshoz!

2019. okt. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az is előfordulhat, raadasul az utobbi idoben sokat voltunk tavol itthonról, es sokszor mentem nyilvanos wc-re.. Holnap megyek nogyogyaszhoz, illetve megprobalok idopontot kerni, mert ahogy itt mennek a dolgok, ahol lakunk, eleg neccesen adnak időpontot, van, hogy 1 honapot varni kell.. A lenyeg, hogy megprobalom kezeltetni magam, szerencsere a baratom mellettem van, es probalja enyhiteni az aggodalmamat..
2019. okt. 11. 02:45
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te dugsz fűvel fával a pasid mellett! Egy rib/\nc vagy.

Gumi nélkül, kitudja mit lehet tőled elkapni. Egy nő nem ül rá egy wc-re ha megy valahova, nem hogy egy nyilvánosra.... már egyszer írtál ki kérdést.

2019. okt. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Esetleg nem jutott eszedbe hogy el menj Nőgyógyászhoz!?

Ennyi ésszel kérlek ne Szexelj.

Valószínűleg az új pasitól el kaptál valami fincsi fertőzést... vagy Nemibetegséget..

Tudod van olyan ami a pasinak nem okoz tünetet de neked rögtön.

Gratulálok

26N

2019. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért ő kapott el a pasitól?

Miért nem fordítva???

A padi betolta a puncidba a fertőzést, ami már bent is fertőzést okozott.

2019. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász - kenetvétel - tenyésztés, lehet "beszedtél" egy gombát, vagy valami fertőzést.
2019. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha fáj, el kell látniuk azonnal, max egy kicsit rámenősnek kell lenni. Teljesen mindegy melyik városban!
2019. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Addig is mosd baliema intim mosakodoval.. 28N
2019. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3.,4.,5.,válaszolok, pont errol beszeltem, mikor azt irtam, hogy hogy kimeljenek az idiotak. Az, hogy ler1bancozol, meg még rosszul is eshetne, ha ez nem egy nevtelen, arctalan felulet lenne, ahol akarki akarmit irhat, es ugy sem lehet megakadalyozni. En egy kerdesemre szerettem volna valaszt kapni, ugy latom a ti agyi szintetekig ez nem tudott eljutni xdd en attol meg ugyanugy felkelek minden nap, ugyanugy elmegyek dolgozni, es ugyanugy fogad este a szerelmem, akarmit is csinaltok xd csak lejaratjatok magatokat a low szovegertesi skilljeitekkel, es a benanak sem nevezheto kommentjeitekkel.Nektek biztos nagyon szomoru eletetek lehet, ezert sajnallak titeket, semmi baj, megertem, hogy beszoltatok, biztos bant titeket, hogy veletek nincs ki lefekudjon, es a csorok terebelyes aganak torzstagjai vagytok:(
2019. okt. 12. 18:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyebkent szerencsere bejutottam a mai napon egy maganklinikara, nem fogok varakozni mashol, ahol megerositettek abban, hogy Magyarország egy undorito hely, es hiaba akaratoskodtam, hogy marpedig tenyleg muszaj lenne, ez nem varhat, nem a suliba kell igazolas vagy valami.. Elkuldtek, egy honap mulva menjek vissza, mert tul sok az orvoska munkaja. Nem erdekelt, elmentem maganrendelesre, ahol kb. 5 percet kellett varnom, azt is azert, mert beszelgettem az orvossal :) nagyon rendes volt, mondta, hogy fertozesem van, es adott ra gyogyszert. Remelem, mindenki, aki hasonlo helyzetet el at, hamarabb bejut majd maganrendeles nelkul is a nogyogyaszhoz, ezt az oldalt pedig nagyivben elkerulom, hogy a kedves utalkozok inkabb masok kommentszekciojaban eljek ki magukat. Fuvel faval lefekszem xddd igazabol csak apukaddal szoktam neha, de tudod, ha ketten sikitunk, az nem eroszak :)))
2019. okt. 12. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!