Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként mi bajom lehet, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi bajom lehet, ha nem elégülök ki igazán?

Figyelt kérdés
Hiába szexelek/maszturbálok akár ötöt, vagy többet is egy nap, egyszerűen nem érzem úgy, hogy igazán ki lennék elégülve, és kis idő múlva megint kívánom. Mi lehet a gond, más is járt már így?
2019. aug. 7. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet h nimfomanias vagy?
2019. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan férfiban is létezik? :|
2019. aug. 7. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
nekem is ilyen...munkahelyen is felallok ilyenkor elmegyek es kiverem altalaban napi ketszer 😅
2019. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen,mindket nemnel jelentkezhet a problema.Esetleg keress fel egy szexualpszichologust,O megmondja mi is a problema.
2019. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Attól hogy x idő múlva megint kívánod még nem jelenti azt, hogy nem elégülsz ki.

Az, hogy egy nap többször kívánod azt jelenti, hogy tökélesen egészségesen működik a libidód - egészségedre, örülj neki :)

2019. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert ez csak maszti.

Szex nélkül nem elégülhetsz ki igazán.

Mintha sosem laknál jól, bármennyit is eszel.

2019. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kielégíthetetlen vagy. Próbálj inkább kevesebbet madztizni. Ha a szexre gondolsz akkor tereld el a gondolataidat.

L

2019. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én megértem, nekem is van ilyen, főleg amióta házas vagyok. egyszerűen egy mezei szextől vagy egy maszturbálástól nem tudok kielégülni, csak testileg, de úgy lelkileg igazán nem. én akkor tudok igazán kielégülni, ha egy nagyon alaposat, minőségit, igazi érzelmekkel teli, orgazmus bombákkal valót szexelek a feleségemmel, ahol a végén kinyúlva fekszünk együtt az ágyban és lihegünk mind a ketten.
2019. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!