Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként biztos nem látom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként biztos nem látom jól a női oldalt! Nekem viszont egyszerűnek tűnik a lányok szexben betöltött szerepe, persze biztos nem az. Lányok/nők számotokra mi az, ami igazán kihívás az ágyban, mitől nehéz a szex, miket kellett megtanulni?

Figyelt kérdés
Nem vitázni szeretnék csak kíváncsi vagyok, mi az ami nekem pasiként fel sem tűnik, de nektek lányoknak igazából nehézkes?!

2019. júl. 25. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Orál közben a mi szánk is el tud fáradni, lovaglóban meg fájhat vagy elzsibbadhat a láb egy idő után.

Számos olyan póz van még, ami nekünk sem olyan kellemes, mert meg kell tartanunk a súlyunkat.

2019. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Miért lenne nehéz a szex?

Attól h ilyenkor hagyjuk h a pasik irányítsanak az már azt jelenti h nem csinálunk semmit se?

Nem vmi jó a gondolkodás meneted.


Számomra a szex a kölcsönös élvezet adásról szól, és a testiségről. Semmi sem nehézkes benne, de úgy fogalmaztad meg mintha vmi feladat lenne ez nekünk, nem is örömforrás.

2019. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sem nehez. Nyilvan tanulni kell a kézzel, szájjal valo kielegitest, nehany pozt. De nem gondolnám azt hogy semmit se csinálnánk, nyilván vannak ilyen nok, de en nem tartozom ide.
2019. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ellazulni minden szempontból.

Ahhoz az kell lelkileg hogy érezzem hogy éppen ott és abban a pillanatban én vagyok a legtökéletesebb nő az adott pasi számára, és hogy minden porcikámat imádja. Akkor is ha lóg a mellem, ha striás a derekam, es ha véletlenül egy szőrcsík ott maradt a hátsó combomon mert nem sikerült tökéletesen leborotválni. Az kell, hogy érezzem hogy imádja az ízem, az illatom, ahogy remeg a lábam ha nyalja a cicim, ahogy nyögök. Attol függetlenül hogy,mély hangom van...

Fizikailag pedig az kell hozzá hogy ügyes legyen, hogy ne is legyen kérdes hogy merek-e nyögni vagy nem, hanem egyszerűen visszafogni se tudjam.

2019. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

"Nekem viszont egyszerűnek tűnik a lányok szexben betöltött szerepe.."


Nekem a te észjárásod tűnik baxott egyszerűnek...

2019. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell túlmisztifikálni egy szóval leírható:

Alárendelt(Pont!)

2019. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem olyan egyszerű nekünk, mint gondolnád. Sok olyan póz van, ahol a férfi szinte a teljes testsúlyával a nőre nehezkedik. Lovaglás közben elzsibbadhat a lábad és velem már volt olyan, hogy egy full random pózban úgy begörcsölt a lábam, hogy abba kellet hagynunk.
2019. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
A masik "nehez" dolog a szexben, hogy nem ugy működünk mint a pasik hogy amint feláll nekik mar készen is állunk a szexre. Ha nem vagyunk kellőképpen benevesedve, fájdalmas lehet, kellemetlen. Ugyanez ha tul vastag, vagy hosszu az illető farka, fájhat. Ezzel szemben a pasik szex kozben nem erezhetnek fájdalmat.
2019. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg túlértékelt 😁😁
2019. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Staminától függ a szex.
2019. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!