Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként biztos nem látom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként biztos nem látom jól a női oldalt! Nekem viszont egyszerűnek tűnik a lányok szexben betöltött szerepe, persze biztos nem az. Lányok/nők számotokra mi az, ami igazán kihívás az ágyban, mitől nehéz a szex, miket kellett megtanulni?

Figyelt kérdés
Nem vitázni szeretnék csak kíváncsi vagyok, mi az ami nekem pasiként fel sem tűnik, de nektek lányoknak igazából nehézkes?!

2019. júl. 25. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért tűnik egyszerűnek? Te eddig csak ilyen fekszik szétrakja oszt jóvan típussal voltál?

Mert szétrakni nyilván bárki tudja, de h az jó is legyen ahhoz több kell.

Fejben dől el a legjobban! Meg kell tanulni elengedni magunkat. Kizárni a gondolatainkat ( még dugnak simán megtudom tervezni a holnapi menüt. Csak abból nélam nem lesz orgazmus soha)

Az orál ugyan úgy fárasztó mint a pasiknak. Sőt ha "paraszt" a partner tudni kell hárítani, h ne dugja le a torkomon. Mert az minden csak nem kellemes!

Említették a lovagló pózt. Én egy pici nő vok. Ha térdelek lovaglás közben és a partnerem nagyobb darab, bizony alig ér le a térdem az ágyra. Így bitang fárasztó még mozogni is.

És ez csak egy pár dolog ami elsőre eszembe jutott

2019. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válasza tetszik, szerintem elég jól leírta, bár nyilván ez a férfi oldalon is felhozható, ők is időnként túl sokat aggódni olyanokon, mint a farkuk mérete, ami azért egyáltalán nem minden.
2019. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!