Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szexben lehetséges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szexben lehetséges, hogy érzelmek alakultak ki?

Figyelt kérdés

Harmadikként csatlakoztam egy párhoz. A dolog 3 hónapja tart, kb 20 alkalom volt eddig. (sosem volt olyan hogy kettesben lettünk volna)

Tegnap más volt mint elötte, az elöjáték közben is azt éreztem, hogy többet foglalkozik velem és több a szemkontaktus köztünk..miközben az egyik pózban vele szemben, voltam a párja pedig hátulról volt neki, kérte, hogy csókoljam meg, aztán utójáték közben is csókolóztunk sokat.


Amikor megismerkedtünk zárkózottabb volt, kicsit úgy éreztem a párja miatt akarja a hármast mintsem maga miatt, aztán idövel oldódott, és a mai után felhozta, ha ilyen jól müködik köztünk a szex, akkor kicsit szorosabbra füzhetnénk a kapcsolatot és szexen kívül is összejárhatnánk. (Hármasban, közös progeamok, stb.)


Mielött elmentem, váltottunk néhány szót és akkor mondta: "nagyon élveztem a mait" aztan megölelt és úgy nézett rám hogy muszãj volt megcsókolnom.


Tudom, nem mindennapi szitu, szóval biztos nem egyszerü a helyzet. 5 éve vannak együtt, 15 év korkülönbség van köztük, (a lánnyal köztünk 2 év van csak) mindenesetre szerintem szeretik egymást, arról volt szó, hogy kipróbáljuk hármasban, aztán majd meglatjuk tetszik-e.. de azt leszögeztük, hogy nem lesz érzelmi alapja a dolognak, hanem csak a kíváncsiság és a testi vonzalom dominál majd.

Valamennyit persze beszélgetünk, idövel jobban megismertük egymást..

Viszont most olyan jeleket érzek, amik szerintem nem testi vonzalmat jelentenek.


Talán hangyányival érzêkibb vagyok a szexben és finomabb az elöjátékban, ugyanakkor határozottabb a szexben, igazãból legtöbbször én irányítok.


Mindenesetre nem szeretnék belerondítani a kapcsolatukba, nekem ideális ez a kötöttségek nélküli hármas.


Ha a lány érez irántam, akkor jobb lenne ha lelépnék?



2019. nov. 11. 06:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom igen...
2019. nov. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
3 hónap alatt 20 alkalom az nagyon sok, ott valami baj van a kapcsolattal, hisz ha jól működne akkor jól éreznék magukat kettesben, csak néha színesítenék az életüket a szexen ezen formájával, de itt ezek szerint szinte nem is szeretkeznek kettesben.
2019. nov. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Minden nap szexelnek.. hétvégén betársulok (pentektol vasarnapig)
2019. nov. 11. 06:34
 4/15 A kérdező kommentje:
Privatokra annyit, hogy nem en vagyok a lany:) es igen a valtozast az o reszerol ertettem.
2019. nov. 11. 07:36
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Elkepzelheto. Miert ne lehetne?
2019. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Mi is csak érzelmek nélkül csináljuk. Ha az megjelenne, tönkre menne a kapcsolatunk. Bár nekünk 2-3 havonta elég 1-2 alkalom.
2019. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha a csávója 15 évvel idősebb, mint te, és te meg korban pont passzolsz hozzá, akkor valószínűleg igen, mert rájött, hogy izgalmasabb veled, mint a csávójával... (meg az is lehet, hogy fiatal vagy, jobban bírod / jobban csinálod).
2019. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Persze hogy lehetne miért ne?


Csak azt nem értem hogy miért a heteroba írtad ezt a kérdést a bi és az egyéb helyett?

2019. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem komplett az ilyen pali aki engedi a másik pasit hogy dugja a nőjét.. 🤢
2019. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Három hónapja dugod a csajt, hogyne alakultak volna ki érzelmek. Egy jól működő kapcsolatban 30 év alatt sem hármasoznak 20x, nemhogy 3 hónap alatt.
2019. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!