Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ribinek tartanak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribinek tartanak?

Figyelt kérdés

A hétvégén voltam egy buliba és ott volt egy srác, aki tetszik nekem.Kicsit sokat ittam.Bementem vele egy szobába és lefeküdtünk.Eléggé durva volt,kicsit megalázó,de élveztem.Aztán bejött egy haverja és lefeküdtem azzal is,ő közbe nézett.Így utólag már szégyenlem magam, és félek, hogy csináltak rólam videót csak nem vettem észre.A barátnőm ismeri ezeket a srácokat és ő holnap is megy velük inni,hívott engem is de nem tudom hogy merjek e menni.

21(L)



2019. nov. 8. 13:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%
Majd linkeld már be a videót,ha megtalálod.Kösz.
2019. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
31%

Miért foglalkozol vele, minek tartanak.

Te igy érzed jól magad, a nagyvilág meg bekaphatja (ha megengedjük nekik).

Szóval semmi baj nincs ezzel, hiszen valszeg nem az ásó-kapa-nagyharangot keresed ilyenkor, hanem az élményt-életélvezetet. És te legalább meg mered tenni, le mered irni, az össze többi, aki itt elitál igy ugy, és kostólgat, az csakis irigységből, vagy álszentségből teszi. Az emberiség 70%-a legalább, ugyis álszentkedik kifelé.


Én is igy éltem az életemet végig, ahogy te most teszed. Mindenkit aki szembejött (mint lehetőség) megdugtam, szanaszéjjel élveztük egymást, addig, ameddig jó volt az egész. Amikor nem lett jó, szétmentünk és ennyi.

De nem nyomasztottuk egymást 3 gyerekkel-lakás és egyébhitel hülyeségekkel bebetonozva 20-onévig egymást.


De ez már más téma.

Ugyhogy é nem tartalak ribinek, csak egy életélvező tinilányka, aki meg meri élni a vágyait bátran magának. És ebbe ez a fontos.

DE !!!! arra vigyázz nehogy terhes legyél, mert azzal a magad életét de legfőképp a picijét szivatod, aki nem tehet róla.

Irj privit ha gondolod, még jobban kivesézem a véleményem.

2019. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
91%
A 32-sel összejöhetnél egy körre.Összeillenétek.
2019. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy tapasztalás.Megnézted a határaidat.Mi a tanulság?Megvan?ennyi.
2019. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
26%
igen ku*rva vagy
2019. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!