Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számítok ribinek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számítok ribinek, hogy szeretem a sperma ízét?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megkérdezik,hogy szeretem-e,nem tagadom,kimondom h ízlik. Ilyenkor egybol ribi jelzot kapok. Ez komolyan ennyire elitelendo?

2019. júl. 23. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne foglalkozz velük, nem tudom mennyi idős lehetsz de ne csak azt nézd hogy mit mond hanem hogy ki mondja, sokan ugyan úgy szeretik az ízét sőt lehet jobban csak nem vállalják fel. Ne törődj velük!
2019. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Max azok a csajok ítélnek el, akik nem szeretik, a pasik biztos nem.

Amúgy csak annyi a baj, hogy ez amolyan tabu téma, tehát furcsa hogy te csak így bevallod, de ha zavarnak a reakciók akkor meg tartsd meg magadnak és ne híreszteld, mert ez a te dolgod.

2019. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Mi a jó az ízében?
2019. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is megkaptam már hogy fúj undorító vagyok de szeretem ha két nővel vagyok ha két különböző test van mellettem, de "a nagy világnak meg hagyd meg azt hogy ha akar gondoljon rólad bármit úgy sem ez számít tudod jól!!"
2019. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Mert a sok hülye nem szeret szopni, meg azt se ha nyalják őket!

Nagyon elferdült társadalom lett!

De felcsatolhatóssal dugás meg a mélytorok, az persze alap!

Mi furcsa van abban ha egy nő szereti a szopás meg a cuccot? Semmi!

2019. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Leginkabb barati tarsasagban mondom el,ha esetleg tema lesz a szexualitas. Ferfiak,es nok is kopkodtek mar meg emiatt a rossz tulajdonsagom miatt.
2019. júl. 23. 10:54
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
En is mikor megosztottam mar par emberrel hogy nem okoz problémát ha lenyelem. Mindenki ugy nézett ram mintha embert öltem volna:Dettol független nem leszek ribi, nem voltam sok pasival akivel voltam is mindd kapcsolat volt.
2019. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen témák a mi baráti társaságunkban nem nagyon jöttek elő. Érdekes, hogy haverokkal valaki ilyet megoszt.
2019. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Rám is furán néznek, mikor mondom, hogy szeretem, és élvezem az arcraélvezést is. Nem érdekelnek...
2019. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Kérsz egy kis kóstolót?
2019. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!