Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ribinek tartanak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribinek tartanak?

Figyelt kérdés

A hétvégén voltam egy buliba és ott volt egy srác, aki tetszik nekem.Kicsit sokat ittam.Bementem vele egy szobába és lefeküdtünk.Eléggé durva volt,kicsit megalázó,de élveztem.Aztán bejött egy haverja és lefeküdtem azzal is,ő közbe nézett.Így utólag már szégyenlem magam, és félek, hogy csináltak rólam videót csak nem vettem észre.A barátnőm ismeri ezeket a srácokat és ő holnap is megy velük inni,hívott engem is de nem tudom hogy merjek e menni.

21(L)



2019. nov. 8. 13:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Lehet igen, de lehet csak olyannak akit nem érdekel mások véleménye, és meri élvezni az életet.
2019. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Részegen lefeküdni egymás után két férfival? Szerinted mindek tartanak? Finom úrikisasszonynak?
2019. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy annak tartanak, akárcsak én, de ne törődj másokkal.
2019. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem is kicsit vagy az. Azért is hívtak megint, mert olcsón dugható vagy...
2019. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
74%

Nincs ezzel semmi gond.

Ahogy a klasszikus Gennyes Csecsemő szöveg monditta:


Kéri, kapja :D

2019. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
62%

Az az igazság, hogy bárki bármit mond csak irígy!

Igen, én is az vagyok, velem nem feküdnél le?

Egyébként meg sz@rd le ki mit mond vagy gondol, fiatal vagy, éld ki magad.

Azért mert te nő vagy, ugyan úgy elveheted ami neked kell!

2019. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
23%
Ribi vagy, nem kicsit!!
2019. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
24%
#7! Évek óta nem "recskáztam", viszont dugok! Dugok olyan nővel, akit előttem nem kúrtak szét, mint téged. Biztos büszke vagy magadra és az lesz a jövendőbelid is! 😀
2019. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Menj velük te is és nézz a szemükbe. Ha meghátrálsz előlük akkor érezni fogják, hogy ők vannak nyeregben. aHa tudod vedd át az irányítást különben pórul jársz.
2019. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
59%

Milyen érdekes, a válaszolók azon része aki hasonlóan él,mennyire korrupt?

Ha nem tetszik valakinek akkor az irigy. Hogy mire? Az még nem tiszta... Arra hogy vannak akik 1000forintból berúgnak és bárki dughatja őket. Hát milyen remek lehetőség. De irigylésre méltó az ha van egy törlő rongy valakinél? Azt a nőt vagy férfit aki ebben részt vesz, tiszteli, szereti bárki is akivel van? Aki pedig szerelmet keres és azzal lesz együtt az az irigy?

Biztos jó ennyire burokban élni.

2019. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!