Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ribinek tartanak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribinek tartanak?

Figyelt kérdés

A hétvégén voltam egy buliba és ott volt egy srác, aki tetszik nekem.Kicsit sokat ittam.Bementem vele egy szobába és lefeküdtünk.Eléggé durva volt,kicsit megalázó,de élveztem.Aztán bejött egy haverja és lefeküdtem azzal is,ő közbe nézett.Így utólag már szégyenlem magam, és félek, hogy csináltak rólam videót csak nem vettem észre.A barátnőm ismeri ezeket a srácokat és ő holnap is megy velük inni,hívott engem is de nem tudom hogy merjek e menni.

21(L)



2019. nov. 8. 13:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak az kerul a felszinre amit az ember elnyom.

Teljesen nyugodt, normalis emberek kifordulnak magukbol az alkohol hatasara, tombolni kezdenek. Olyanok akik soha semmilyen korulmenyek kozott nem csinalnanak rossz dolgokat. Ezek nem elnyomott vagyak, hanem a pialas megvaltoztatja az embert, az agyat is, es a gondolkodast is. Hosszu tavon szemelyiseget eltorzito hatasa van, illetve vegso esetben aki nagyon sokat iszik az halalhoz is vezet.


Roviden a lenyeg, hogy a pialas kovetkezmenyeitol senki sem fog megvedeni, sajat magad felelsz azert amit csinalsz.... senki sem kenyszeritett hogy igyal. Ez a ribiseg meg csak sulyosbito dolog az en szememben...

Ha egy no iszik, az mar onmagaban is undorito egyebkent. Tudom-tudom, sok a qrva... nincs mit tenni, mint nagyivben elkerulni a lotyokat.

2019. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
39%
#23 Neked is sok eszed van. Ha teljesen kifordít magadból az alkohol azért nem tehetsz. Egy buliban pedig teljesen normális ha az ember iszik. Ne legyetek már ennyire prűdek. Egyszer előfordul. Van ilyen. Normális vagy kérdező. Az itt emberek túl ítéletesek és nem gondolják át a dolgokat.
2019. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

#24: Nalad biztos tobb eszem van, dragam.

Peldaul elkerulom az alkoholt, es az olyanokat is mint Te. :)

2019. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

" Ha teljesen kifordít magadból az alkohol azért nem tehetsz."


Tán az alkohol kényszeríti magát az emberre? :O De tehet róla az ember.Nem kell részegségig inni.


"Egy buliban pedig teljesen normális ha az ember iszik."


Igyon, de ne annyit, hogy a tetteinek a következményeivel ne legyen tisztában.


" Ne legyetek már ennyire prűdek."


Tehát prűdek vagyunk, mert nem iszunk be ájulásig, és szétkefélésig.Oké.


"Egyszer előfordul. Van ilyen."


Nincs írva a kérdésben, hogy csak egyszer fordult volna elő.Csak az aktuális.

És még lesz is. :D

2019. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
64%
Én nem is azt mondtam hogy nem hibázott semmit. De azért túlzás rá sütni a r#bi szót. Valóban sokat ivott. Itt nem írja hogy volt még. Talán ez az első esete. Azért írta ki mert tudja hogy nem helyesen cselekedet. Egy r#bi nem fog ki írni kérdést róla. Tehát nem volt tudatában mit tesz.
2019. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%
Menjél és szexelj újra, ha jó volt. És ne foglalkozz azzal, hogy ki minek tart. Ha TE magadat annak tartod, akkor van gáz és kell vele foglalkoznod. (persze ne engedd, hogy az actiont levideózzák.)
2019. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
33%
"Teljesen nyugodt, normalis emberek kifordulnak magukbol az alkohol hatasara, tombolni kezdenek. Olyanok akik soha semmilyen korulmenyek kozott nem csinalnanak rossz dolgokat. Ezek nem elnyomott vagyak, hanem a pialas megvaltoztatja az embert, az agyat is, es a gondolkodast is. Hosszu tavon szemelyiseget eltorzito hatasa van, illetve vegso esetben aki nagyon sokat iszik az halalhoz is vezet." Magadat hazudtolod meg. Mellesleg ha sosem ittál akkor honnan tudod hogy mit tesz egy részeg ember. Én is mondtam már,meg tettem olyanokat amik távol állnak tőlem és egyáltalán nem tenném meg akkor se,ha józan lennék mert nem én vagyok. Hülyességeket beszélsz és ráadásul fogalmad sincs arról milyen részegnek lenni. Ne osztogassad az észt mert neked nincsenek. Csak azért jöttél ide hogy belerúghass a kérdezőbe. Ha lenne eszed akkor látnád hogy a kérdező megbánta. Tehát ne bántsd alaptalanul. Nincs eszed se,de empátiád sincs. Biztosan egy szűz ember vagy akiben csak az irigység tombol. Fogalmad sincsen a dolgokról és osztod az észt. Az alkohol NEM az eredeti személyiséget hozza elő az emberben. Gátlástalanná tesz, és ilyenkor döntésképtelenül cselekszik. Tehát nincs tudatában mit tesz.
2019. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy több ffi-vel voltál egyszerre, vagy éppen buliban, vagy kicsit becsiccsentve csak egy dolog. Ha viszont annyira hülye voltál, hogy nem figyelted fényképeznek/videóznak-e közben vagy hogy felvették-e a gumit akkor meg is érdemled!
2019. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

52%os, miért ragaszkodsz annyira görcsösen ahhoz, hogy védd?

Az alkohol a gátlásokat oldja, nem ad új személyiséget. De úgy néz ki annyira a gátlások sem zavarnak be a kérdező lánynál, csak a megítéléstől való félelem. De az hogy ezt erkölcsös volt-e tenni vagy lenne legközelebb az nincs sehol.

A rendelkezésre álló infók alapján a fele sincs annak, amit te írsz... nagy eséllyel valakit projektálsz, hogy a saját, vagy ismerősöd vagy párod életéből egészíted ki és azért is véged ennyire az jó kérdés. De önmagában a tettek is eleget számítanak, nem hiába van, hogy ha bíróságon van valaki, az alkohol nem mint felmentő, hanem súlyosbító tényező merül fel. Hiszen ha elég inni és ismét megesik akkor az csak ront a megítélésen.

De -és ez csak jó tanács- a helyett hogy össze mosod a dolgokat és próbálsz fehéríteni valakit, inkább tedd a következőt, ami a kérdezőre is vonatkozik.:

Fogadd el hogy megtörtént, vond le a következtetést, mi szerint így akarsz-e élni tovább vagy elkerülöd a későbbiekben a hasonlót és tartod magad hozzá. Nem nehéz, egyszerűen csak nem kell szét tenni a lábakat.

Azt pszichológussal lehetne kideríteni hogy mi okozza, de nagy eséllyel szeretethiány miatt vagytok könnyebben szexre kaphatóak. (vagy ha nem te, akkor az akit védeni akarsz) És kész. Nem az a lényeg hogy valaki ne hibázzon. Hanem hogy lássa hogy ez hiba volt. Nem másé, hanem az övé. És ne ismételje meg.

2019. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén remélem, hogy kamu.
2019. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!