Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ribinek tartanak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribinek tartanak?

Figyelt kérdés

A hétvégén voltam egy buliba és ott volt egy srác, aki tetszik nekem.Kicsit sokat ittam.Bementem vele egy szobába és lefeküdtünk.Eléggé durva volt,kicsit megalázó,de élveztem.Aztán bejött egy haverja és lefeküdtem azzal is,ő közbe nézett.Így utólag már szégyenlem magam, és félek, hogy csináltak rólam videót csak nem vettem észre.A barátnőm ismeri ezeket a srácokat és ő holnap is megy velük inni,hívott engem is de nem tudom hogy merjek e menni.

21(L)



2019. nov. 8. 13:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
65%
#12. Igazad van!
2019. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes, hogy a teljesítményedet majd valahol viszontláthatod.Tanulságot remélem levontad, nem iszol és nem tárulkozol szét mindenkinek, aki kicsit is tetszik.

Azért majd a későbbiekben egy orvosi vizsgálat sem fog ártani neked, bármit benyalhattál tőlük.Az ilyen típusú hímneműek általában nemcsak 2 nővel dugtak már előtted.

2019. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Az vagy, ami.


Ha élvezted velük, miért nem mész el?

2019. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy R#bi. Ők a hülyék. Ennyi.
2019. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%

Istenem....beiszik, random pasival dug, aztán a másikkal is, majd idejön és megkérdezi, hogy ribinek tartják-e?

Nem kislányom, te vagy a megtestesült szűzies ártatlanság.Ja, nem.

2019. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
74%

De erdekes. :D

A normalis emberek mind negativan itelik meg ezt a dolgot.

A prostik meg itt istenitenek. XD

2019. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
78%
A normális emberek tudják hogy az alkohol sok mindent kiválthat. Tehát nem fogják negatívan ítélni a kérdezőt. Abban hibázott hogy sokat ivott. Egészen biztos vagyok benne hogy nem tette volna ezt józanul.
2019. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%
Ne aggodj en is csinaltam hasonlot szard le masok velemenyet
2019. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%
Az alkohol nem kifogas te primitiv allat... istenem hol eltek ti...
2019. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

"Egészen biztos vagyok benne hogy nem tette volna ezt józanul."


Az alkohol gátlástalanná tesz.Az ami benne van és józanon elnyomja, az a hatására előtör.

Szóval kár a védő ügyvéd szerepét játszani.

2019. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!