Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen, hogy valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy valakit ennyire elural a vágy? 18/F

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem egy nagyon jó lány barátommal, akit nagyon régóta ismerek, és mindketten bízunk egymásban. Sosem akartam legbelül, hogy ez megtörténjen, viszont nagyon régóta vonzott engem már szexuálisan annak ellenére, hogy barátok vagyunk. (Olyanok valaszat nem varom akik nem tudjak mi a kulonbseg a sima szexualis vonzalom es a szerelem kozt) És túl sok olyan dolog történt velünk az elmult idoben, ami miatt tobbszor is nagyon felizgultam rá, csak ezt nem adtam tudtára. És ezek a dolgok összegyültek bennem, és tegnap egyszerre kitörtek, és rámásztam konkrétan, és nem bírtam visszafogni magam, pedig probaltam, minden önuralmam elveszett és szinte nem is en iranyitottam a testem.. Aki akarja, annak reszletesen privatban leirom hogyan tortent meg a dolog, itt nem akarom reszletezni.. aztan utana megbeszéltük vele a dolgot, hogy nem haragszik érte, meg hogy tovabbra is joban maradunk.. de nem tudom hogy ez most tonkretette e a baratsagunkat..
2019. nov. 4. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Most konkrétan le akartad írni, hogy meghúztál egy csajt, csak kellett valami kérdésszerű körítés....
2019. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazabol nem teljesen.. a kerdesem az hogy hogyan lehetseges ez, hogy valakit ennyire elural a vagy, hogy tenyleg ne birja visszafogni magat..
2019. nov. 4. 10:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, az előzményekről nem írtál, pedig azon áll vagy bukik sok minden. Az a baj, sokan feltesznek itt egy kérdést, alig írnak a körülményekről, és mi találjuk ki, miért történt, ami történt.
2019. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Semmi fura ebben, tipikus kangörcsös srácként viselkedtél, akit a farka irányított. Kevés férfi képes álló farokkal gondolkodni, úgyhogy tökéletesen megfelelsz a “férfias” kritériumoknak 👏🏻
2019. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én arra vagyok kíváncsi, hogy a lány hogyan reagált? Tiltakozott? Vagy nem hagytad neki, hogy tiltakozon? Esetleg hagytam magát? Ez egy nagyon fontos tényező.
2019. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki kíváncsi, hogy mi történt, elküldte privátban:

Szia. Leirom hogy tortent. szamomra is varatlan volt egyebkent... megprobalom roviden leirni.. Nalam volt, egyedul voltunk otthon, es csak hasalt nalam az agyon, mint barmikor maskor.. nagyon kivanatos volt ot latnom mint mindig.. probaltam a mellét megfogni, de nem engedte.. aztan a seggét is, de mar azt sem.. ossze szorult picit a torkom hogy annyira kivanatos, es lehet hogy tobbe nem is engedi meg hogy fogdossam.. Mar nagyon kivantam ot, eloszor lehasaltam mellé. A hátára tettem a kezem, majd az egyik lábamat át tettem felette, és a testem magától, ösztönösen magamhoz szorította öt, es oldalrol elkezdtem ugy mozogni, mintha dugnám öt, es nem birtam abbahagyni. Rogton felkialtott, hogy “na mit csinalsz?!? Hagyd mar abba!” Es nem birtam abbahagyni, es mondtam hogy “ne haragudj, Vivi.. nem tudom iranyitani magam..” es lattam rsjta hogy ilyenkor picit megijedt mert tudta hogy nem hulyeskedek. Magamhoz öleltem, a mellét fogdostam, de ez mar mind akaratlanul tortent, es magatol csinalta a testem, mintha tenyleg kitort volna belolem minden.. mondta hogy “nyugii.. engedj el kerlek..” mondtam neki hogy “nem tudlak, Vivi ne haragudj... meg akarlak dugni.. nem birom tovabb, bocsanat..” es erre mondta hogy “engedj el Peti kerlek.. megdughatsz, csak egy pillanatot varj..” es elengedtem, elovett a taskajabol egy ovszert, amit a baratja miatt tartott maganal mar egy eve, es csak letette az agyra. (Mindketten szuzek voltunk egyebkent) ezutan haton lefekudt az agyra, lattam rajta hogy elegge meg van ijedve, de nem mert ellenallni meg semmi.. hozzabujtam, a melleibe nyomtam az arcom es o meg aggodoan mondta, hogy “mi lett veled Peti.. miert csinalod ezt?” Mar nem mondtam neki semmit, elkezdtem a hasát nyalogatni, aztan lehuztam a nadragjat, aztan mikor a bugyijat elkezdtem lassan lehuzni, mondta halkan hogy “ne.. ne.. ne.. kerlek ne....” mondtam neki hogy “Sajnalom Vivi, nem tehetek rola.. elkezdtem ot intenziven nyalni, nagyokat nyogott kozbe, aztan levettem rola a polot es a melltartot, es mikor meglattam a melleit, felkialtottam hogy “végre, lathatom oket!!” Es a szamba vettem, nagyon sokaig szopogattam oket.. o pedig csak hagyta, es picit meg mindig felt.. aztan levettem a nadragom, es elkezdtem felhuzni az ovszert.. mikozben huztam fel, megszolalt “soha nem hittem hogy ez valaha megtortenik.. mindig biztam benned..” es kozelitettem a puncija fele, es mondtam hogy “keszen aallsz?”es annyit mondott hogy “ovatosan mert szuz vagyok..” es szep lassan betettem neki, es mikor tovig bent volt, hihetetlen nagyot felnyogott. Es igy dugtunk tobb oran at.. aztan megbeszeltuk a dolgot es elmondtam neki h mindig masztiztam ra, es hogy azert gyult ez igy ossze mert a cicijet is mutatta multkor, stb.. azota nem beszeltunk, bocsanatot kertem tole, azt mondta nrkem meg ezt is megbocsajtsa..

2019. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha a partnered is akarta, nem voltál erőszakos akkor nem gáz, megbeszélitek és ha úgy van kedvetek majd ismétlitek. Akármennyire is elborítja az agyad a vágy, azért óvszert mindig használj.
2019. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ezt hívják szlengesen kanosságnak
2019. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt inkabb nemi eroszaknak hivjak
2019. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora egy kamu sztori, de még ott is a gyengébb...ezek a párbeszédeket meg mintha egy animéből szedted volna.
2019. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!