Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha "már túlságosan"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha "már túlságosan" szeretem a barátnőimen a testszínű harisnyát?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon szép látvány és az is kifejezetten izgató, ha megérinthetem, mert jó a tapintása.

Egyébként nem nyáladzok, de nem is szopok talpat vagy ilyenek. Ezek nem jönnek be.

Főleg a látványa izgat fel nagyon. Az a baj, hogy ha rajtam múlna akkor mindig csak azt kérném, hogy vegye fel.. de tudom ez baromi unalmas lenne egy nő számára, viszont amikor kettesben voltam bármelyik barátnőmmel és testszínű harisnya vagy combfix volt rajta akkor egyszerűen sosem bírtam magammal. Biztos tudták ők is, hogy nekem ez nagyon tetszik, de azért próbáltam visszafogni magam, szívesen szabadjára engedném magam, de akkor attól félek, hogy egy nő besokallna, nálatok mi a határ, hogyan lehetne jó kompromisszumot kötni, ami még nem zavaró számotokra?



2019. okt. 25. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Nincs kompromisszum. Azt egy fétisessel nem lehet. El vannak rugaszkodva a valóságtól
2019. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bro' szimplán harisnya-fetisiszta vagy. Ha a partnered szeret és kicsit nyitottabb személyiség akkor valószínűleg elfogadja, nem egy ördögtől való kérés, nem azt kérted hogy 10 négerrel dugjon előtted.
2019. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!