Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igényes férfiak! Szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes férfiak! Szex közben piros köröm lábon és nude (testszínű) köröm a kezeken csúnya párosítás?

Figyelt kérdés

Eddig mindig ugyanolyanra csináltattam a kezemen és a lábamon is a körmömet, általában francia. A testszínű köröm nagyon tetszik kézen, de lábon olyan semmilyen, így gondoltam ott legyen piros, mert az mutatósabb. Milyen ha nem passzol?


Igényesebb férfiak véleménye érdekelne, nem olyanoké akinek mindegy csak nő legyen.


2017. febr. 9. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem teszik, ha a nő körme ki van pingálva, se kézen, se lábon...de, ha ki is van...nem túlzottan érdekel...
2017. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ilyen apró részleteket nem figyelik. meg nem hiszem hogy ki vágnák a hisztit azért mert nem ugyanaz a szín. Nem attól lesz igényes a pasi hogy azt sassolja, hogy milyen színű a körmöd a lábadon illetve a kezeden és ha ez két különböző szín akkor passzol e. 23 L
2017. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Én személy szerint nem szeretem a pirosat. Viszont a testszínűt el tudom képzelni, sőt ami még szerintem nagyon szép tud lenni a fekete kézen-lábon, illetve ugyanígy a fehér is. (rövid körömre gondolok)
2017. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon is számít a köröm a lábon. Engem taszít a túl élénk szín, de tudom hogy sok férfit meg pont a piros vonz.
2017. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, ha kifesti a körmeit egy nő. Legyen ápolt, de természetes.
2017. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem szeretem a festett körmöket, lábon meg főleg nem. Max. valami visszafogott gyöngyház szín, de a rikító színek igénytelenek (ezért vicces, hogy igényes férfiakat kérdezel ilyenről :-D).


42/F

2017. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan azt hiszed, hogy valaki ezt fogja nézni??? Meg, hogy ennek bármi köze van az igényességhez? Te nagyon el vagy tévedve! Örülök, hogy ekkora problémáid vannak...
2017. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem igényesség kérdése. Szexnél kb senkit nem fog érdekelni. Szeretem a szépen kifestett körmöket, de csak ha alkalom van rá, és az nem a szex.
2017. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem egy férfi mondta, hogy figyel a részletekre, ápolt lábfej, szemöldök, fogak, hajlenövés, fehérnemű. Szerencsére vannak ilyen férfiak, akiknek fontos! Ha nem értetek egyet akkor nem kell válaszolni, vagy mondjátok hogy nektek nem fontos, de ne más nevében beszéljetek.
2017. febr. 9. 12:28
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Ápolt köröm nem egyenlő a kifestett körömmel. Amiket felsoroltál azokra én is felfigyelek, ha igénytelen, de az igényesség akkor sem ott kezdődik, hogy szex közben legyen kifestve a körme.
2017. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!